04.12. STV: Kristīne Krūze, mazuļa ķemeņa valoda, ādas kopšana ziemā, grūtniecības kalendārs

04. Dec 2022, 10:26 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Sveicieni Otrajā Adventē!

Pirmssvētku laikā turpinām ar jums ik svēdienu satikties Māmiņu Kluba TV raidījumos. Katra satikšanās mums ir ļoti lieli svētki, jo varam pastāstīt, ko jaunu esam uzzinājuši, parādīt, ar kādiem fantastiskiem cilvēkiem esam satikušies. 

Šī svētdiena, protams, nebija izņēmums. Noskaties 4.decembra raidījumu arī mūsu portālā!

Lielajā intervijā viesojāmies pie aktrises, režisores un trīs bērnu māmiņas Kristīnes Krūzes-Hermanes, lai ne tikai izstaigātu Jaunā Rīgas teātra aizkulises, bet arī runātu par teātri, attiecībām un bērniem.

Kamēr mazulis vēl neprot izteikt savas vajadzības ar vārdiem, ir svarīgi, lai vecāki atpazītu sava bērniņa ķermeņa valodas signālus. Kādi tie ir, vaicājām fizioterapeitei Klaudijai Hēlai.

Ziemas laikā mūsu āda var kļūt raupjāka, sausāka, niezēt, jo to dienu no dienas ietekmē dažādi faktori - aukstums, centrālapkure, vējš, arī saules trūkums. Šodienas raidījumā raidījumā vaicājām farmaceitei pēc padoma, kā parūpēties par savas ādas skaistumu un veselību gada aukstākajā periodā.

Kopš septembra rubrikā "Grūtniecības kalendārs" sekojām līdzi, kā gaidību laikā mainās māmiņas ķermenis un aug bērniņš. Pienācis noskaidrot, kādas izmaiņas tiek piedzīvotas grūtniecības pēdējos metros - 36.  - 40. gaidību nedēļā!

Lai medikamenti patiesi būtu efektīvi, ir svarīga to pareiza lietošana. Rubrikas "Mazuļa enciklopēdija" ietvaros devāmies pie speciālista, kurš dalījās ar ieteikumiem, kā pareizi pilināt deguna un ausu pilienus un pareizi lietot kakla aerosolus.

Lai neatliktu visu uz pēdējo brīdi, devāmies lūkot Ziemassvētku dāvanas sev tuvākajām sievietēm - mammai, vecmāmiņām, draudzenēm un arī jaunākajām ģimenes dāmām.

TV