04.06. STV: Dita Grauda, piena produkti mazuļa uzturā, ceturtais trimestris, zaļo pupiņu gvakamole

04. Jun 2023, 10:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Labrīt šajā burvīgajā jūnija pirmajā svētdienā! Mūsu rīts iesācies ar Māmiņu Kluba jaunāko raidījumu. Vai arī tavējais?

Esam apkopojuši šīs svētdienas raidījuma tēmas, lai vari tās noskatīties atkārtoti. Brīdī, kad tevi neviens netraucē un vari ar tasīti karstas kafijas rokās izbaudīt raidījumu no sirds.

Svētdien viesojāmies pie grima mākslinieces un jaunās māmiņas Ditas Graudas.

No kāda vecuma mazuļa uzturā iekļaut piena produktus un ar kuriem produktiem sākt vispirms? To svētdienas raidījumā vaicājām uztura speciālistei.

Visbiežāk runājam par grūtniecības trīs trimestriem, taču periodu uzreiz pēc dzemdībām dēvē par ceturto trimestri. Jā, arī tas līdzi nes dažādus pārbaudījumus, no kuriem viens ir zīdīšana. Kāds ieguvums māmiņai un mazulim no krūts barošanas un ko darīt, ja tā neizdodas? To vaicājām ginekoloģei Alisei Vigulei.

Vasara nav iedomājama bez ballītēm, garām sarunām ar draugiem uz terases vai došanās piknikā. Lai pasmeltos idejas veselīgai un gardai uzkodai, svētdienas raidījumā iepazīstinājām ar Mung pupiņu gvakamoles recepti.

Superbēbītis aug lielāks, ar katru dienu kļūstot aizvien aktīvāks. Mazulīša ģimene jau vasaras pirmajā pusē iecerējusi doties ceļojumā, tāpēc ir ergosomas meklējumos. Svētdienas raidījumā devāmies lūkot ergosomu piedāvājumu kopā!

Vasara ir sākusies, lai dzīvo vasara! Lai sagatavotos tai uz visiem 100%, jaunākajā raidījumā iztaujājām stilisti, lai uzzinātu, kas jauns pludmales modē šajā sezonā.

TV