04.04. STV: Dzemdību somas kārtošana, pieaugušā iekšējais bērns, mikroelementu lietošana pirms grūtniecības

04. Apr 2021, 09:51 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Sveiciens Lieldienās!

Mēs ļoti ceram, ka arī svētku rīts jūsu mājās ir iesācies ar Māmiņu Kluba jauno TV raidījumu, kur starp olu kaujām un gatavošanos lieliski pavadītai dienai kopā ar savu ģimeni esi ieguvusi daudz noderīgas jaunas informācijas.

Mēs aicinām tevi atskatīties uz šodienas raidījuma sižetiem.

Lieldienu raidījuma lielajā sarunā tikāmies ar teologu, psihologu un mācītāju Induli Paiču, lai runātu par trim vērtībām – pacietību, pieticību un pateicību.

Katrā no mums mīt mūsu iekšējais bērns, un ir labi tam ļaut vaļu izdauzīties, rotaļāties un kārtīgi izsmieties. Raidījumā eksperte skaidroja, kāpēc tas ir tik svarīgi, kā arī minēs iemeslus, kāpēc iekšējais bērns, iespējams, ir iesnaudies.

Ja jūsu ģimenē drīz ienāks mazulītis un šobrīd sāc gatavot visu nepieciešamo dzemdību somai, tev noderēs vecmātes ieteikumi, kā somu sakārtot pareizāk un ko tajā noteikti likt iekšā.

Kurš gan nesapņo par skaistu smaidu? Nav nekāds noslēpums, ka ne vienmēr bērni labprāt tīra zobus, tāpēc vecākiem nākas ņemt talkā dažādas viltības. Kā ar zobu tīrīšanu sokas Māmiņu Kluba TV raidījuma vadītājas Rūtas ģimenē, ielūkojāmies šodien.

Gatavojoties bērniņam, sieviete, visbiežāk, pārdomā savu uzturu un dzīvesveidu, taču ne mazāk svarīgi ir arī parūpēties, lai organismā netrūktu tam svarīgo mikroelementu. Kurus no tiem obligāti būtu jālieto, gatavojoties bērniņa ieņemšanai, raidījumā stāstīja endokrinoloģe.

TV