"Atbalsta grozs" - programma, lai palīdzētu sievietēm ar bērniem krīzes situācijās

28. Oct 2021, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Aizvadītajā pavasarī Māmiņu Klubs kopā ar TV kanālu “STV Pirmā!” atklāja programmu “Atbalsta grozs”, kas radīta, lai sniegtu atbalstu sievietēm ar bērniem krīzes situācijās.

“Programmas laikā sniedzām psiholoģisku atbalstu gan mammām, gan bērniem, tostarp arī ārstnieciskām procedūrām, un sedzot izmaksas sarežģītajai operācijai mazajam porcelāna puisēnam Kristeram,” par programmas paveikto stāsta Māmiņu Kluba vadītāja Sandija Salaka, piebilstot, ka “Atbalsta grozs” pamatā ir veidots kā konsultāciju un palīdzības grozs.

Ja esi nonākusi krīzes situācijā un tev nepieciešams atbalsts, raksti uz fonds@maminuklubs.lv

Sandija Salaka stāsta, ka šogad pēc palīdzības programmas “Atbalsta grozs” ietvaros vērsušās 29 sievietes, un, vērtējot dažādās situācijas, redzams, ka Covid-19 būtiski pasliktinājis ģimeņu stāvokli. “Redzam, ka problēmas, ar kurām pie mums vēršas sievietes, ir, diemžēl, sliktās attiecības, arī vardarbīgās attiecības ģimenē, sievietes ir vienas ar bērniem, tāpēc ir nepieciešams papildu atbalsts, un tam ne vienmēr jābūt materiālā formā,” saka Sandija Salaka. Tāpat arī atbalsts nepieciešams vecākiem, kuru bērns ir ļoti slims. “Vecākiem ar bērniem, kuriem ir smagas saslimšanas, ir ļoti liela izdegšana, tāpēc var sākties veselības problēmas arī pašiem,” novērojusi Māmiņu Kluba vadītāja.

Māmiņu Kluba Labdarības fonds darbojas tikai ar līdzcilvēku atbalstu, tāpēc esam pateicīgi ikvienam, kurš sniedz savu ieguldījumu palīdzības sniegšanā tiem, kuriem tas visvairāk nepieciešams.

Rudenī uzsāksim jaunu kampaņu, kas būs vērsta uz psiholoģisko atbalstu sievietēm, kuras ar bērnu atrodas krīzes situācijā. 

 

Atbalsta Grozs ir labdarības kampaņa, tāpēc aicinām atbalstīt sievietes krīzes situācijās, zvanot uz Māmiņu Kluba Labdarības Fonda ziedojumu tālruni - 90067000 (maksa par 1 zvanu -1,42 EUR).