Vislabākā dāvana bērnam ir tā, kas ne tikai izklaidē, bet arī izglīto

Vislabākā dāvana bērnam ir tā, kas ne tikai izklaidē, bet arī izglīto

22. Nov 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Vislabākās ir tās dāvanas, kuras bērnu ne tikai izklaidē, bet arī izglīto un pozitīvi ietekmē dāvanas saņēmēja attīstību! Visas šīs lieliskās īpašības apvieno LEGO®!

Rotaļāšanās ar LEGO® klucīšiem, būvēšana un iejušanās dažādos tēlos stimulē bērna attīstību, palīdz apgūt simbolu nozīmi, izspēlēt dažādas lomas un veicina komunikācijas prasmes. LEGO® DUPLO® rotaļlietas pirmsskolas vecuma bērniem piedāvā iespēju neierobežotām rotaļām, kā arī iespēju paust savu radošumu un prieku mācīties.

Ar LEGO® DUPLO® rotaļu komplektiem mazulis var darboties ne tikai viens, bet arī kopā ar vecākiem, tādējādi veidojot siltas atmiņas par lieliski kopā pavadīto laiku, ko paņemt līdzi arī atmiņā vēlākos dzīves gados.

Mācīšanās rotaļājoties

Rotaļāšanās ar LEGO® DUPLO® veicina bērna motorikas, valodas, izziņas, sociālās un emocionālās prasmes, jo katru reizi, kad bērns darbojas ar krāsainajiem klucīšiem, viņā attīstās koordinācijas, saziņas prasmes. Rotaļāšanās laikā darbojas bērna iztēle, radošums, kā arī dažādu situāciju un problēmu risinājumu meklēšanas iespējas.

Ar LEGO® DUPLO®, ir iespējams radīt jebko, ko vien bērns iedomāsies! Pusotrgadnieks ar rotaļu klucīšiem var attīstīt savu satvērienu, iepazīt dažādas formas ar taustes palīdzību, savukārt trīsgadnieks spēj jau daudz neatkarīgāk kustināt pirkstus un izmantot sīkās motorikas prasmes, lai jau spētu bez problēmām uzbūvēt dažādas gana sarežģītas būves. Mazulis pēta un izzina visu jauno ar aizrautību un pārliecību, un DUPLO® nodrošina viņam neskaitāmas rotaļu iespējas.

Vienlaikus rotaļas ar LEGO® DUPLO® lieliski attīsta bērnam pirmās nepieciešamās prasmes – iepazīt ciparus, apgūt krāsas, formas un, galu galā, arī skaitīt! Lieliska dāvana šo prasmju apgūšanai ir LEGO® DUPLO® Ciparu vilciens (10954), jo rotaļu laikā palīdz bērnam apgūt krāsas un saskaitīšanu, bet draudzīgie tēli veicina sociālās un emocionālās prasmes.  Uzliec, noņem klucīšus, šķiro tos pēc krāsām!

Mazuļi var ciparu klucīšus uzlikt uz vagoniem un noņemt no tiem, sarindot secībā vai par uzbūvēt ciparu sienu!

Rotaļāšanās, kas veicina radošumu

Krāsainie rotaļu klucīši un dažādie tēli lieliski spēj noturēt bērna uzmanību, tāpēc laiks rotaļās aizrit nemanāmi, tādējādi bērnu ievelkot radošuma un izdomas pasaulē. LEGO® DUPLO® neierobežo fantāziju, jo dažādās detaļas ļauj tās savā starpā savienot, sniedzot iespēju brīvi izpausties radoši un nebūt ierobežotam. 

LEGO® sniedz iespēju iejusties dažādās lomās un izspēlēt visdažādākās situācijas. Uzdāvini savam bērnam iespēju kļūt par vilciena vadītāju vai arī izbaudīt jautru braucienu ar vilcienu pasažiera lomā! LEGO® DUPLO® Tvaika lokomotīvi (10874) mazulis varēs viegli vadīt un rotaļāties ar to dažādos veidos. Viegli pastumjot vilcienu uz priekšu vai atpakaļ, tas sāk braukt, bet, pieturot pie sliedēm vai arī paceļot, tas apstājas. Aidā, dodamies ceļā! Brauciena laikā lokomotīvi pavadīs skaņas signāli, ceļā būs jāpietur, lai uzpildītu degvielu vai arī jāmaina virziens, ja ceļā gadās kāds šķērslis.

Ļauj bērnam ar šo lielisko LEGO® DUPLO® komplektu attīstīt iztēli un agrīno lomu spēļu prasmes, lai baudītu nebeidzamus ceļojumus un piedzīvojumus!

Lai padarītu rotaļāšanos ar LEGO® DUPLO® Tvaika lokomotīvi vēl aizraujošāku, iespējams mazajam pasaules pētniekam uzdāvināt arī Dzelzceļa sliežu komplektu (10882), kas pavērs bezgalīgas iespējas izveidot lielisku sliežu ceļu jebkuram jaunam vai jau esošam DUPLO vilciena komplektam. Pārbrauktuves, pieturas, pārmijas, izliektas un taisnas sliedes — te ir tik daudz, ko darīt! Pirmsskolas vecuma bērniem patiks arī uzlikt uz sliedēm sarkano aktivitātes klucīti, lai tvaika lokomotīve pie tā apstātos.

Priekpilnām un aizraujošām rotaļām noderēs arī Dzelzceļa tilts un sliedes (10872). Tvaika lokomatīves papildinājums palīdzēs mazulim veidot pirmās būvēšanas iemaņas, būvējot lielo tiltu un paša iecerētas formas sliežu ceļu. Palīdziet pirmsskolas vecuma bērnam uzlikt uz sliedēm dzelteno aktivitātes klucīti, lai tad, kad saderīgs DUPLO vilciens brauc tam pāri, atskanētu signāls.

Mazu bērnu intereses ir labākais iespējamais navigators jūsu brīvdienu iepirkšanās laikā. Smelies iedvesmu arī no citiem LEGO® DUPLO® komplektiem, kas ir izvēlēti no tā, kas jūsu bērniem patīk visvairāk.

DZĪVNIEKI

Vai viņi mīl dzīvniekus vairāk nekā jebko citu? Uzdāviniet savam bērnam svētku dāvanu, kas patiks vairākus mēnešus un gadus! Āzijas savvaļas dzīvnieki 10974 un Dienvidamerikas savvaļas dzīvnieki 10973!

IKDIENAS VAROŅI un TRANSPORTLĪDZEKĻI

Policists un ugunsdzēsējs ir daudzu mazuļu varoņi. Ugunsdzēsēju mašīna noteikti izvilinās smaidu, saņemot šādu dāvanu zem Ziemassvētku eglītes.  Policijas iecirknis 10959 un ugunsdzēsēju depo 10970 būs lielisks tehnisko transportlīdzekļu papildinājums!

Ziemassvētki ir viens no labākajiem brīžiem, lai pasniegtu bērnam dāvanu, kas viņam sagādās prieku, motivāciju un stimulu attīstībai atbilstoši viņa individuālajām vēlmēm un interesēm!