Tuta aicina uz vasaras koncertiem "Ačgārnā diena" astoņās Latvijas pilsētās

Tuta aicina uz vasaras koncertiem "Ačgārnā diena" astoņās Latvijas pilsētās

04. Jul 2023, 18:16 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

No 22. jūlija līdz pat septembrim Kuldīgā, Ikšķilē, Liepājā, Alūksnē, Siguldā, Rīgā, Jelgavā un Krustpilī norisināsies Latvijas bērnu iemīļotā seriāla “Tutas lietas” vasaras koncerttūre. Koncertos “Ačgārnā diena” piedalīsies gan Tuta un viņas draugi, gan visu Tutas dziesmu komponiste un dziedātāja Laura Polence kopā ar talantīgu mūziķu ansambli.

Šovasar Tuta un viņas draugi koncertos “Ačgārnā diena” uz skatuvēm astoņās Latvijas pilsētās izdzīvos, iepazīs, izdziedās un izdejos ačgārnības un nepareizības dažādās šķautnes. Ačgārnajā dienā neiztikt bez lielas jautrības kopā ar Tutas draugiem Lapsu, Feneku un Āpsīti, kā arī Tutas “ačgārno” dubultnieci – Slinko Tutu. Tāpat kā vienmēr koncertā skanēs gan jaunākās, gan jau pavisam labi zināmās bērnu iemīļotās Tutas dziesmas, kurām dziedāt un kustēties līdzi būs aicināts ikviens koncerta apmeklētājs. 

“Kad pirms 5 gadiem uzsāku Tutas projektu, nevarēju pat iedomāties, cik nozīmīgs šis projekts kļūs bērniem un cik daudz talantīgu un brīnišķīgu pieaugušo cilvēku tajā iesaistīsies! Man joprojām ir liels prieks par mūsu mīļo Tutu (Liene Sebre), kura spēj tik viegli un burvīgi iznest Tutas tēlu un esmu sajūsmā par Tutas izcilo mūziķu ansambli, kuri šo darbu dara ar vislielāko prieku un būs gatavi piedzīvot ačgārno dienu atkal un atkal!” stāsta “Tutas lietas” idejas autore un režisore Marta Selecka.

Par koncerta muzikālo augstvērtību līdzās Laurai Polencei rūpēsies talantīgu mūziķu ansamblis  – dziedātājas Beāte Zviedre, Elīna Ose un Madara Orola, Staņislavs Judins (kontrabass), Rihards Goba (ģitāra), Kaspars Kurdeko (bungas), Ernests Mediņš (perkusijas), Oskars Ozoliņš (trompete) un Laura Rozenberga (trombons). Koncerta scenārija autore ir Elizabete Lukšo-Ražinska, horeogrāfs un režisors – Rolands Meržejevskis. Koncertu organizē bērnu satura producents “Ausma”. Biļetes uz koncertiem no 6. jūnija iegādājamas “Biļešu paradīzē”.

  • 22.07. plkst. 14.00 Kuldīga, pilsētas estrāde
  • 23.07. plkst. 11.00 Ikšķile, Ikšķiles brīvdabas estrāde
  • 30.07. plkst. 12.30 un 15.00 Liepāja, “Pūt, Vējiņi!” koncertdārzs
  • 06.08. plkst. 15.30 un 18.00 Alūksne, Alūksnes Kultūras centrs
  • 26.08. plkst. 11.00 Siguldā, Siguldas pilsdrupu estrāde
  • 27.08. plkst. 11.00; 13.30; 16.00; 18.30  Rīga, Dailes teātra Lielā zāle
  • 01.09.  plkst. 15.00 un 17.30 Jelgava, Jelgava, brīvdabas koncertzāle “Mītava”
  • 03.09. plkst 12.30 un 15.00 Jēkabpils, Krustpils kultūras centrs

Koncerts paredzēts bēriem vecumā no 1 līdz 7 gadiem, tā ilgums būs aptuveni 50 minūtes. Ieejas biļete nepieciešama katram apmeklētājam neatkarīgi no vecuma. Biļetes iespējams iegādāties www.bilesuparadize.lv un “Biļešu paradīzes” kasēs.