Testējām Lattelecom Bērnu stūrīša piedāvātās iespējas

Testējām Lattelecom Bērnu stūrīša piedāvātās iespējas

03. Aug 2018, 15:06 Ilvija82 Ilvija82

Labdien!

Jau ziemas periodā ar vīru apsvērām domu, ka būtu labi abonēt Bērnu stūrīti, bet nolēmām, ka pietiks ar diviem multeņu kanāliem, ko piedāvā Lattelecom interaktīvā TV.  

Kā jau visiem bērniem, arī Raineram patīk multfilmas. Dēlam ir 4 gadi un 3 mēneši un viņam patika Bērnu stūrītis.  Tur nav  reklāmu. Visvairāk Rainers skatījās Transformerus, Ķepu Patruļu, Lidmašīnas un Robocar Poli.

20180803150548-24806.jpg

Raineram ir sava istaba, bet tajā nav sava TV, tāpēc Rainers skatījās multenes tikai mūsu istabā. Tas notika no rītiem un brīvdienās.

20180803150642-73956.jpg

Bērnu stūrītis ir ērts arī vecākiem, daži klikšķi uz pults un multenes jau var skatīties. Rainers pats ar pulti nedarbojas, jo tas nav vajadzīgs. Mamma vai tētis tās ieslēdz, arī izslēdz.

Lattelecom mājas lapā rakstīts, ka multfilmas tiek regulāri atjaunotas, bet to nemanījām. Tā kā Rainers visvairāk skatījās Transformerus un Ķepu patruļu, tad brīžiem šķita, ka ir sērijas, kuras viņš jau zina no galvas. Multfilmas iespējams skatīties latviešu, angļu un krievu valodās. Dēls skatījās latviešu valodā.

Bērnu stūrītim ir īpaši pielāgota lietošana pat pašiem mazākajiem bērniem, kuri neprot lasīt, izmantojot TV pulti.

Bērnu stūrīti ir iespēja iestatīt laiku, kad multenes izslēgsies. Mēs to neizmantojām, jo nebija nepieciešamības. Iespējams, ja dēlam būtu savs TV viņa istabā, tas būtu ļoti noderīgi. Tas ierobežotu laiku, ko bērns pavada pie ekrāna. Bloķē jebkuru no satura vienībām, ja liekas, ka bērns skatās multfilmu, kas nav viņam atbilstoša.

Tagad ir vasara, daudz ejam ārā un cenšamies pavadīt laiku svaigā gaisā, tāpēc multenes sanāk skatīties mazliet mazāk, bet apsvērsim domu par Bērnu stūrīša abonēšanu ziemas un drēgnā rudens periodā.

Paldies MK par iespēju pamēģināt Bērnu stūrīša skatīšanās priekus!

Ilvija.