Plūškoku sīrups bērnu imunitātei

Plūškoku sīrups bērnu imunitātei

07. Mar 09:24 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Plūškoku sīrups, ko izgatavo no plūškoku (Sambucus) ziediem, tiek tradicionāli lietots kā dabiskais līdzeklis pret aukstumu un gripu. Tomēr, pirms jebkura jauna uztura piedevas ieviešanas bērna uzturā, ir svarīgi konsultēties ar ārstu. Tā kā arī mūsu ārste šo ieteica, izmēģinājām šajā vīrusu laikā.

Kā plūškoku sīrupa ieguvumusn saviem bērniem novēroju:

Imūnsistēmas stiprināšana: Plūškoku sīrups satur daudzus antioksidantus, vitamīnus un minerālus, kas var palīdzēt stiprināt bērna imūnsistēmu. Tas ir īpaši svarīgi aukstuma un gripas sezonā.

Dziedinošas īpašības: Plūškoku ziedi ir pazīstami ar savām dziedinošajām īpašībām. Sīrups var palīdzēt mazināt iekaisumu un veicināt ātrāku atveseļošanos no aukstuma vai gripas simptomiem.

Mukolītiskas īpašības: Plūškoku sīrups var palīdzēt mīkstināt un atšķaidīt krēpu, padarot klepu efektīvāku un mazinot diskomfortu elpošanas ceļos. Tā kā saslimu ar gripu, es arī lietoju šo sīrupu klepus mīkstināšanai.

Antioksidantu aizsardzība: Plūškoku ziedi satur daudz antioksidantu, kas var palīdzēt aizsargāt ķermeni pret brīvo radikāļu bojājošo iedarbību un veicināt vispārējo veselību.

Labvēlīga garša: Bērniem bieži nepatīk piedevas, kas ir nepatīkama garša. Plūškoku sīrups parasti ir salds un patīkams, tāpēc tas var būt viegli lietojams bērniem.

Atvieglošana elpošanas problēmām: Plūškoku sīrups var būt noderīgs arī elpošanas problēmu gadījumā, piemēram, pie klepus vai noslēpuma, jo tas var palīdzēt mazināt simptomus.

Ir jāatceras, ka, lai gan plūškoku sīrups ir dabīgs līdzeklis, tas neaizstāj medicīnisko konsultāciju un ārsta norādītus medikamentus. Pirms sākat lietot plūškoku sīrupu vai citus uztura bagātinātājus, vienmēr konsultējieties ar bērna ārstu.

Kristine, 3 bērnu mamma