Lulū Pica Kidos komplekts: ideāls piedzīvojums mazajiem gardēžiem

Lulū Pica Kidos komplekts: ideāls piedzīvojums mazajiem gardēžiem

15. Jun 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Vai meklējat ideālu maltīti saviem mazajiem gardēžiem? Lulū Pica piedāvā īpašo Kidos komplektu, kas radīts tieši bērniem! Šis komplekts apvieno gardu ēdienu, aizraujošu dzērienu un jautrus tetovējumus, lai jūsu bērns būtu pilnīgi apmierināts un priecīgs.

Kas ietilpst Kidos komplektā?

Siera pica (23cm)

Mazākā, bet tikpat garšīgāka versija mūsu slavenās siera picas. Ar kraukšķīgu garoziņu un bagātīgu siera garšu, šī pica ir ideāls ēdiens bērniem. Pica ir pagatavota no svaigiem un kvalitatīviem produktiem, nodrošinot, ka jūsu bērns saņem labāko, ko Lulū Pica var piedāvāt.

CIDO Troļļi vīnogu dzēriens (0.2l)

Kāds gardums būtu pilnīgs bez atspirdzinoša dzēriena? Kidos komplektā ietilpst arī CIDO Troļļi vīnogu dzēriens, kas ne tikai garšo lieliski, bet arī ir pievilcīgs bērniem, pateicoties jautrajam un krāsainajam iepakojumam. Šis dzēriens ir ideāls papildinājums jebkurai maltītei.

Lulū Pica tetovējumi

Kopā ar gardo maltīti un dzērienu, Kidos komplekts ietver arī jautrus LuLū tetovējumus! Bērniem patiks rotāties ar šiem jautrajiem un krāsainajiem tetovējumiem, kas piešķirs papildu prieku ēdienreizei.

Kāpēc Izvēlēties Kidos komplektu?

Kidos komplekts ir īpaši izstrādāts, lai iepriecinātu bērnus. Mazāka izmēra pica ir tieši piemērota bērnu porcijai, un tetovējumi piešķir jautru un izklaidējošu elementu. Tāpat Lulū Pica izmanto tikai augstākās kvalitātes produktus, lai nodrošinātu, ka katra pica ir garšīga un uzturvielām bagāta. Jūsu bērns saņems tikai labāko! Papildus gardajai maltītei, tetovējumi rada jautru un aizraujošu pieredzi, kas padara katru ēdienreizi īpašu. Jūsu bērns būs ne tikai paēdis, bet arī izklaidēts.

Lulū Pica Kidos komplekts ir ideāls risinājums, lai padarītu jebkuru maltīti par neaizmirstamu piedzīvojumu jūsu bērniem. Garšīga siera pica, atspirdzinošs dzēriens un jautri tetovējumi – viss vienā komplektā! Izmēģiniet to jau šodien un redziet, kā jūsu bērna seja iemirdzēsies priekā.