Ķepu patruļa: Varenā filma 23.septembrī Forum Cinemas

Ķepu patruļa: Varenā filma 23.septembrī Forum Cinemas

21. Sep 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Kinoteātrī Forum Cinemas 23. septembrī plkst. 12:00 noritēs īpašais ģimeņu seanss
animācijas filmai “Ķepu Patruļa: Varenā filma”. Pirms filmas skatītājus priecēs dažādi pārsteigumi,
aktivitātes, bet pašus veiksmīgākos – arī balvas. Biļetes uz seansu jau pārdošanā.
Sestdien, 23. septembrī, uz lielajiem ekrāniem pirmo reizi būs iespējams vērot vienu no gada gaidītākajām multfilmām “Ķepu patruļa: Varenā filma”. Notikumam par godu kinoteātris Forum Cinemas ielūdz lielos un mazos skatītājus uz īpašo seansu plkst. 12:00. Tajā gaidāmi iepriecinoši pārsteigumi, kā arī jautras aktivitātes no XS Rotaļlietas. Pirms filmas apmeklētājiem būs iespēja pārbaudīt zināšanas par “Ķepu patruļas” kucēniem un to iepriekšējiem piedzīvojumiem.

Viszinošākos konkursantus gaidīs patīkamas balvas no Brain Games un Egmont Latvija. “Ķepu patruļa: Varenā filma” nes negaidītas pārmaiņas tās varoņiem – jaunas superspējas, ko kucēni iegūst pēc tam, kad Piedzīvojumu pilsētā nokrīt noslēpumains meteorīts. Skajai, mazākajai Ķepu komandas dalībniecei, jaunās spējas ir sapņa piepildījums. Taču, kad komandas pretinieks Humdingers izkļūst no cietuma un kopā ar zinātnieku plāno nozagt šīs superspējas, Varenajiem Kucēniem būs jāaptur supernelieši, kamēr nav par vēlu. Skaja un viņas komandas biedri uzzinās, ka pat mazākais kucēns var paveikt lielus varoņdarbus!

Animācijas filmas “Ķepu patruļa: Varenā filma” pirmie seansi Forum Cinemas jau 23. un 24. septembrī. Biļetes uz filmu nopērkamas kinoteātra mājaslapā, mobilajā lietotnē un biļešu kasēs.

Saites: IMDBOficiālā mājas lapaFacebook