Kā izvēlēties gultu bērnam?

Kā izvēlēties gultu bērnam?

10. Jul 12:42 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Sen aiz muguras tie laiki, kad varēja iegādāties tikai vienveidīgas bērnu gultas. Tagad piedāvājums ir tik plašs, ka ikviena bērna vēlme var tikt piepildīta – te gulēt īstā princešu gultā, te saldākos sapņus sagaidīt gultā, kas atgādina sacīkšu automašīnu.

Tajā pašā laikā vecākiem, cenšoties piepildīt sava bērna vēlmes par sapņu gultu, ir svarīgi ņemt vērā arī vairākus nosacījumus, lai miedziņš būtu kvalitatīvs, jo dažādi ražotāji izmanto arī ļoti atšķirīgus materiālus, kas, protams, atsaucas ne tikai uz gultas cenu, bet arī bērna veselību, jo lētākajos variantos ne vienmēr tiek izmantoti augstvērtīgi, kvalitatīvi materiāli un krāsas.

Kā atzīst bērnu mēbeļu ražotājs Honey Dreamers, materiālam, no kāda ir izgatavota gulta ir ļoti liela nozīme, tāpēc Honey Dreamers gultiņas tik izgatavotas tikai no dabīga materiāla - Latvijā ražota bērza finiera, kas ir ļoti izturīgs un laika gaitā pārbaudīts. Tāpat arī gultu ražošanā tiek izmantotas 100% drošas un bērniem nekaitīgas krāsas.

Bērni ir radoši un tikpat radošai jābūt arī videi, kurā viņi ikdienā uzturas, neapslāpējot kreativitāti, taču - STOP! Radošums nenozīmē košu krāsu haosu uz istabas sienām un mēbelēm, jo spilgtas krāsas drīz vien bērnu nogurdinās. Tas attiecas ne tikai uz sienu krāsojumu, bet arī uz bērnistabas mēbelēm, tostarp arī gultiņu, jo spilgtas krāsas ir foršas un raksturo jautrību, taču arī ātri vien bērnam apniks.

Šī iemesla dēļ, izvēloties bērna gultu, priekšroku dod krāsām, kas nomierina un viegli iederas jebkurā interjetā, jo pat tad, ja pēc gada nolemsiet atsvaidzināt bērnistabu ar jaunu sienas krāsojumu, tā aizvien istabā iederēsies. Ne velti mūsdienās tik populārs ir skandināvu dizains, jo tā pārstāvētās krāsu līnijas nomierina un viegli iederas jebkurā dizainā, kas būs nozīmīgi tām ģimenēm, kurām ir svarīga lietu ilglaicība.

Izvēloties bērnam gultu, ņem vērā šādus faktorus:

- vai tā ir izgatavota no kvalitatīviem un bērnam drošiem materiāliem;

- vai tā dizainiski iederas bērna istabā;

- vai gulta bērnam radīs drošu vidi, kurā ne tikai gulēt, bet arī rotaļāties.

Lielu daļu bērnu ikdienas veido rotaļāšanās, tāpēc rotaļāšanās elementus vari iekļaut arī bērna gultas dizainā, ko sekmīgi realizējis ražotājs Honey Dreamers, atzīstot, ka viņi, radot gultas, cenšas iejusties pašu bērnu ādā: "Mēs mēģinām iztēloties, kas būtu interesants un vienlaicīgi arī elegants, lai gulta ne tikai būtu vieta, kur pavadīt nakt, bet arī lasīt, rotaļāties, augt un attīstīties. Mēs vēlamies, lai mūsu mēbeles ir mīļākā rotaļu vieta un lieta!"

Bērna gultas izvēlē vadoties pēc šiem pamatprincipiem, ir visas iespējas radīt bērnam drošu un skaistu vidi, kas attīsta, palīdz radoši izpausties un justies pasargāti arī naktīs, vienam guļot savā gultiņā.

Radošas gultas, kuras patiks bērniem, meklē

Honey Dreamers