Tiekamies svētdien, 7. oktobrī, STV kanālā 9.20 no rīta!

05. Oct 2018, 14:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Oktobra pirmais Māmiņu Kluba raidījums jau klāt! Šo svētdien plkst. 9.20 slēdz iekšā STV, lai uzzinātu daudz jauna un noderīga! Par ko stāstīsim svētdienas raidījumā? Lūk, mazs ieskats!

Grāmatas "Stils" līdzautore, etiķetes eksperte Guna Leiškalne - Roka lielajā intervijā stāstīs par sieviešu ģērbšanā stilu Latvijā un to, kāpēc ir vērts tērpties atbilstoši pasākuma tematikai, kuru vēlamies apmeklēt. Tāpat arī eksperte dalīsies viedoklī, kāpēc ir svarīgi bērniem sniegt pēc iespējas labāku izglītību un kur gan bez sarunām par to, kas aktuāls modē rudenī!

Laiks ar katru dienu kļūst aizvien vēsāks, tāpēc nevar atlikt bērniem apavu iegādi, lai mazās kājiņas būtu siltumā. Kādus apavus iegādāties, kam pievērst uzmanību? Atbildes uz šiem jautājumiem jau šo svētdien meklē Māmiņu Kluba jaunajā raidījumā.

Svētdienas rīts nav iedomājams bez garda ēdiena receptes! Kopā ar SKY lielveikalu ražošanas nodaļas vadītāju Sarmīti Majori kopīgi pagatavosim tvaicētu skumbrijas fileju ar melnajiem rīsiem un svaigiem dārzeņu salātiem. Būs ne tikai garšīgi, bet arī veselīgi!

Ja esi bērniņa gaidībās, Tev noteikti aktuāla tēma būs par ģenētiskajām analīzēm, lai noteiktu mammas un gaidāmā mazuļa asins saderību gaidību laikā. To, kā veic šādas analīzes, un cik drošas tās ir, raidījumā pastāstīs iVF Riga speciāliste Dace Serģe.

Ekrāni ir visur! Tāpēc jautājums vietā par to, vai maziem bērniem ļaut lietot viedierīces? Un, ja ļaut, tad kā to darīt gudri? Tāpat arī sarunā ar Latvijas universitātes profesori Zandu Rubeni noskaidrosim, kas ir digitālie mazuļi un mileniāļi, un kāpēc mūsdienās starp dažādām paaudzēm ir jūtama plaisa?

Tavuprāt, jauno mammu vēlme pēc sabiedrības ir tikai iegriba vai tomēr nepieciešamība? Atbildi uz šo jautājumu kopā ar mazo Kārli un viņa māmiņu Melāniju meklēsim sarunā ar attiecību kouču Kristīni Kreili.

 Tiekamies jau šo svētdien 9.20 STV!

Raidījumu skaties arī