Filmēšanās ONLINE TV 15.maijā: Meklējam pārtikas alerģijas skartu ģimeni

Filmēšanās ONLINE TV 15.maijā: Meklējam pārtikas alerģijas skartu ģimeni

13. May 2013, 00:01 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Mēs visi zinām, ka jebkura saslimšana, kas skar mūs pašus, vai mūsu bērnus nav nekas tāds, par ko kopīgi varētu priecāties. Un tomēr - arī negatīva pieredze ir pieredze, un dažkārt, izejot tai cauri, mēs paveram vārtus uz jaunu, citādāku un pat labāku, veselīgāku dzīvi! Tieši tāpēc meklējam māmiņu ar mazuli, kurai pašai vai viņas bērniņam nācies saskarties ar celiakiju vai cita veida pārtikas alerģiju.

Sūti pieteikumu uz kristine.virsnite@gmail.com līdz 13.aprīlim, pievienojot savu un bērniņa foto, kā arī tālruņa numuru,lai varam sazināties! 

Filmēšanās paredzēta 15.maijā plkst.10:00 līdz 10:30 Māmiņu Klubā Vīlandes ielā 1-9 (ieeja no Elizabetes ielas), 5.stāvā.

 

bubuks23 bubuks23 13. May 2013, 10:21 duuda

Mums jau ļoti līdzīgi,bet teikšu tā,ka katram pet savu ķīmiju-antioksidantu- konservantu alerģija! Mana dāma vistu reti kad dabū,jo parasti reakcija kāda! Nu un protams no daudz kā,kam klāt visādas lietas....bija arī pret piena produktiem,bet pārgāja! Gurķ varam ēst,bet vislabāk bez mizas 😀
Re kāda man viņa palika pēc Spilvas ābolu-saldā krējuma biezeņa...kaut arī atsevišķi gan ābolus,gan saldo krējumu lieto bez problēmām,bet tur pievienotie antioksidanti izraisīja tāādu reakciju!!!