25.06 18:00-20:00
Pieteikties
Brīvo vietu skaits: 2
Pavisam drīz, jau līdz augustam, valdībai jāiesniedz risinājumi,kā reformēt ģimenes valsts pabalstu - 8 latus. Labklājības ministrija sagatavojusi vairākus variantus, kā universālo valsts pabalstu, ko šobrīd piešķir visām ģimenēm par bērniem, pārveidot par mērķētu pabalstu atkarībā no ģimenes ienākumu līmeņa. Tas nozīmē, ka turīgākas ģimenes šādu pabalstu vairs nesaņems.
Latvija būs viena no nedaudzajām Eiropas valstīm, kur universālais ģimenes valsts pabalsts tiks likvidēts.
Latvijas radio raidījuma ierakstu klausies šeit>>
es arī esmu par to, ka šie 8ls, kaut niecīga nauda, IR JĀATSTĀJ! jā, tas ir maz, bet tomēr ģimenes budžetā dod kādu naudiņu.
man sanāca līdzīgi kā Meivai - valsts darbs, tam laikam ok alga, vispirms jau tas, ka māmiņalgu rēķina tikai no 80% no algas (uz papīra) nevis 100% un tad vēl tie liktenīgie 11.50ls..... ai, zaudēju daudz, bet nu ok, lai jau valstij tiek.... (te maza ironija no manas puses)
Dēliņu audzinu viena un man šie 8Ls, lai arī neliela, bet ir nauda.
Jau tad kad gāju dekrētā valsts mani nosodīja par to. Saņēmu no VSAA dokumentu kur melns uz balta rakstīts - jūs nodokļos esiet nomaksājusi xxxLs, bet tā kā likums xxx paredz ierobežojumus, tad tā vietā lai jūs saņemtu xxLs, jūs saņemsiet xxLs. Tādā veidā es jau pirmajā piegājienā zaudēju 300Ls. Vai es vainīga, ka es nodokļos nomaksāju tik daudz? Kāpēc tad valsts nesaka - paldies, bet jūs maksājiet par daudz.
Runāšana par to ka, bērni un ģimenes šai valstij ir svarīgas ir tikai tukša runāšana.