8 Ziemassvētku tirdziņi skaistāko dāvanu medībām

8 Ziemassvētku tirdziņi skaistāko dāvanu medībām

12. Dec 2018, 15:20 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Ziemassvētku drudzis jau pamazām ielaužas mūsu prātos, bet panikai nav pamata. Kurp.es komanda nāk talkā, izmeklējot 8 īpašākos Ziemassvētku tirdziņus, ko noteikti ir vērts apmeklēt gan ar iepirkšanās sarakstu, gan bez konkrēta mērķa. Dizaineri, rokdarbu mākslinieki un mazie tirgotāji – tirdziņi jau izsenis ir vieta, kur notiek vislielākā rosība un kur atrodams ikkatrs sīkākais nieks no pašmāju produkcijas. Tukšā neaizies neviens.

Ziemassvētku tirgus Kalnciema kvartālā

visu decembri | Kalnciema kvartālā

Vai Tev ir gadījies saņemt tādas Ziemassvētku dāvanas, kuras nezini kur likt, vai pat nezini kā reaģēt? Vai ir gadījies padomāt – nevajadzēja jau. Lai visā šajā juceklī padarītu Jūsu Ziemassvētkus par patīkami relaksētu pieredzi, Kalnciema kvartāls ir sagatavojis veselus 10 Ziemassvētku tirgus – katrā decembra sestdienā un svētdienā. Tāpat arī no pirmdienas līdz svētdienai katru nedēļu Kalnciema kvartāla galerijā durvis vērs kāds Ziemassvētku pop-up veikals, kur uzburt pavisam citādu svētku noskaņojumu.

Vairāk informācijas: https://kurpes.lv/pasakums/ziemassvetku-tirgus-15-decembri un https://kurpes.lv/pasakums/dizaina-davanu-un-ziemassvetku-sajutu-pop-up-veikals

 

Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņš

līdz 6. janvārim | Doma laukumā

Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņa omulīgā atmosfēra apmeklētājus gaidīs no 1. decembra, un tas darbosies līdz pat 6. janvārim. Līdztekus tradicionālajiem svētku gardumiem – piparkūkām, grauzdētām mandelēm un šķovētiem kāpostiem – būs baudāma arī laikmetīgāka ēdienkarte tirdziņa “street food” sadaļā. Savukārt Latvijas amatnieki piedāvās dažādus ar rūpību un sirds siltumu radītus vietējos darinājumus, kurus svētkos izvēlēties saviem tuvajiem. Tirdziņa laikā plānota arī plaša pasākumu programma.

Vairāk informācijas: https://kurpes.lv/pasakums/vecrigas-ziemassvetku-tirdzins-no-1-decembra-lidz-6-janvarim-1

 

Ziemassvētku tirdziņš Līvu laukumā

līdz 6. janvārim | Līvu laukumā

Daudzkrāsaino laternu gaismā savus mākslas darbus piedāvās Latvijas amatnieki un mākslinieki. Rotaslietas, eglīšu rotājumi, koka darinājumi, adītas micītes un zeķes, keramika – šeit patiesi var apvienot romantisku pastaigu ar nesteidzīgu dāvanu izvēli. Bet, kad deguns nosalis un vēders tukšs, laiks karstam dzērienam un medus rausim! Labam noskaņojumam ik dienas skanēs Ziemassvētku mūzika. Līvu laukuma tirdziņā patiks arī bērniem – dažādi pārsteigumi, Ziemassvētku vecītis, rūķi, iespēja dziedāt, skaitīt dzejoļus un saņemt dāvaniņas, meistarot un rotaļāties.

Vairāk informācijas: https://kurpes.lv/pasakums/ziemassvetku-tirdzins-livu-laukuma

 

Dizaina dāvanu tirgus

15. un 16. decembrī | VEF Kvartāla kamerzālē

Ikmēneša dizaina tirgus šoreiz veltīts tieši Ziemassvētku noskaņai. Tajā būs atrodamas pašas skaistākās un stilīgākās dāvanas no vairāk nekā 100 Baltijas labākajiem dizaineriem - trauki, mājas lietas, modes preces, aksesuāri, bērnu lietas, plānotāji un kalendāri, kā arī pārtikas preces. Viena no labākajām iespējām izvēlēties aktuālas dāvanas saviem mīļajiem.

Vairāk informācijas: https://kurpes.lv/pasakums/davanu-tirgus-christmas-present-market-1

 

Gadatirgus "Stilīgi Ziemassvētki" Rīga

15. un 16. decembrī | Olimpiskajā Skonto hallē

15.-16. decembrī Rīgā norisināsies gadatirgus – “Stilīgi Ziemassvētki”. Tirgotāji no Latvijas un Lietuvas piedāvās apskatīt un iegādāties lieliskus pašdarinātus amatnieku izstrādājumus no koka, vilnas un lina. Varēs degustēt mājās cepto maizi, konditorejas izstrādājumus, sieru, žāvētu gaļu, kā arī redzēt ekskluzīvus mājražotāju mākslas darbus un papildināt savu garderobi.

Vairāk informācijas: https://kurpes.lv/pasakums/gadatirgus-stiligi-ziemassvetki-riga

 

Ziemassvētku tirdziņš LU Botāniskajā dārzā

15. decembrī | LU Botāniskajā dārzā

Tirdziņā LU Botāniskajā dārzā nesteidzīgā noskaņā būs iespējams izraudzīties dāvanas tuviniekiem no latviešu dizaineriem, amatniekiem un citiem ražotājiem, kā arī iegādāties Latvijā ražotus labumus svētku galdam. Tirdziņa apmeklētājiem tiks piedāvāta arī iespēja baudīt sildošus dzērienus un gardus ēdienus uz vietas.

Vairāk informācijas: https://kurpes.lv/pasakums/ziemassvetku-tirdzins-lu-botaniskaja-darza

 

Ziemassvētku tirdziņš fon Stricka villā

16. decembrī | K.K. fon Stricka villā

Mazliet netipiskāks tirdziņš norisināsies K.K. fon Stricka villā. šeit varēs atrast neparastas un oriģinālas Ziemassvētku dāvanas katrai gaumei - apģērbi, aksesuāri, interjerlietas, papīrlietas, vinila plates u.c. Tirdziņa laikā darbosies arī Café von Strizky, kur būs pieejams karstvīns un citi sildoši dzērieni.

Vairāk informācijas: https://kurpes.lv/pasakums/ziemassvetku-tirdzins-fon-stricka-villa-1

 

Labdarības Adventa tirdziņš

16. decembrī | Rīgas Lutera draudzē

Tirdziņā Rīgas Lutera draudzē tirgotājus un pircējus sagaida muzikāli priekšnesumi, varena izsole, Vintage mantu tirdziņš, kārumi un karstie dzērieni, loterija ar vērienīgām balvām, grāmatu un atklātnīšu galds, kā arī košumlietas sev un mājām. Līdzekļi no pārdotajām lietām tiks ziedoti draudzes Diakonijas darba atbalstam.

Vairāk informācijas: https://kurpes.lv/pasakums/labdaribas-adventa-tirdzins

 

Visus tirdziņus atrodi šeit: https://kurpes.lv/pasakumi/tirdzins