Vecāku "izdegšana". Vai tas skar arī Tevi?

Vecāku "izdegšana". Vai tas skar arī Tevi?

01. Aug 2010, 11:22 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Ceturtdien radio raidījumā Māmiņu Klubs LR1 laikā no plkst.15 - 16 kopā ar studijas viesi runāsim par vecāku "izdegšanu".

 

- Ko darīt, ja būšana par mammu un tēti ir izsmēlusi šķietami lielos emocionālos resursus?

- Kur smelties spēku un iedvesmu?

- Ko darīt, ja vecāku loma vairs nesagādā prieku?


ZVANI RAIDĪJUMA LAIKĀ pa tālr: 67222888 vai 67225599 un pastāsti, kā Tu tiec galā ar stresa situācijām, auklējot mazuli!

 

 

NOSKATIES radio raidījumu arī tiešraidē!

 

Kas Tev ir jādara?

Ieej mājas lapā http://lr1.latvijasradio.lv/ un spied uz pogas "Skatīties tiešraidi".

Ar web kameras palīdzību tagad piedāvājam saviem klausītājiem ne tikai klausīties raidījumus, bet arī redzēt, to, kas notiek radio studijā un kā izskatās gan raidījumu vadītāji, gan studijas viesi.

 

Ja nedzirdēji radio raidījumu, noklausies ŠEIT!

19. Nov 2009, 16:13

atzīšos pirmo reizi noklausījos raidījumu.nu es ļoti ceru ka man tas stadijas kur jasak dzert zāles vai jaiet veseļoties nepienāks.centīšos ar labām domām vakarā iet gulēt un ar smaidu celties.arī svaigais gaiss ļoti labi palīdz tātad jāiet garās pastaigās.Ļoti interesanti bija klausīties ka ir citiem.Ceru ka šī problēma atri izgaisīs jo tuvojas taču Z-svētki un tad jau arī otrs bēbis piedzims.Jābūt laimīgai ka ar bernu viss ir kārtībā un nezaudet optimismu ikdienas rutīnā.

19. Nov 2009, 12:55

Jā, man arī bija šī izdegšana, kad meitiņa bija tikko piedzimusi līdz kādam mēnesītim...Pa nakti bija jāceļas ik pa stundai barot, vīrs neizgulējies devās uz darbu - es staigāju apkārt kā dzīvais mironis un knapi kājās turējos.....Kad mazā sāka kautcik normāli gulēt, tad arī man atgriezās labāks dzīvesveids..Kad mazā gulēja, tad varēju atpūsties, citreiz aiz pārguruma kā nokritu tā gulēju,,,pat nedzirdēju ,ka mazā augšā un jau taurē........

19. Nov 2009, 12:41

Man šis izdegšanas sindroms bija ar pirmo bērnu. Tajā laikā kārtoju eksāmenus,lai iegūtu izglītību medicīnā. Visu laiku bija starp gudriem un spējīgiem cilvēkiem,tad aizgāju dekrētā-man tā būšana mājās padevās gaužām grūti,bet ar vīra lielo atbalstu tiku tam pāri un ar otro bērniņu labprāt joprojām dzīvoju pa māju.

19. Nov 2009, 12:12

man ar so iedvesmas atrasanu ir gruti,jo berns tiesam panem visus spekus vakara ar nepacieibu gaidu kad maza ies gulet lai pati varetu atlaisties gulta un atpusties.