25.06 18:00-20:00
Pieteikties
Brīvo vietu skaits: 2
Labrīt, labrīt!
Šodien sveicienus jums sūtu no mājām. Kāpēc? Jo mani ir pievarējusi rudens saaukstēšanās! Nu re, visu laiku ieteicu jums dzert ingvera tēju, tagad man pašai ir vajadzīgs ieteikums, kā vienas dienas laikā tikt uz kājām :)
Protams, liekas, ka nav nekas nopietns-vien sāp kakls, galva kaut kā dīvaini sāp un temperatūras nav, bet es izlēmu šodien palikt mājās un bruņoties ar "smago artilēriju" - litriem ingvera tējas ar citronu, pilieniem pret saaukstēšanos, segu un mājīgu atmosfēru. Pēc pieredzes zinu, ka vieglāk ir izveseļoties pašā sākumā, nevis ielaist slimību..
Kristīne, portāla redaktore
taschinka, Tu ari esi slima?
Labrīt! Sākumā,kad jūtu,ka piemeklēja sāaukstēšanās ēdu daudz ķiplokus,īstu medu,zāļu tējas,bet kaut kā šogad tā gripa ir ļoti izturīga un ar dabīgām lietām nepietiek.Nu jau man izrakstīj pat antibiotikas.
mes dzeram gripostad c loti labi palidz pie sitam visam rudens gripam saaukstesanam
nikea,es jau tā no rīta ilgāk pagulēju ar domu,ka tas pāries, bet drošības labad viena diena mājās atsver nedēļas veseļošanos )
inesev, jau veseļojos 😀
Bet es vienmēr tieku pirmajās dienā galā ar dabīgiem līdzekļiem, tāpēc nesīšu no pagraba upenes augšā!