Vajadzīgs padoms, lai izveseļotos! Laiks otrdienas sarunām!

Vajadzīgs padoms, lai izveseļotos! Laiks otrdienas sarunām!

12. Sep 2011, 18:13 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Labrīt, labrīt!

 

Šodien sveicienus jums sūtu no mājām. Kāpēc? Jo mani ir pievarējusi rudens saaukstēšanās! Nu re, visu laiku ieteicu jums dzert ingvera tēju, tagad man pašai ir vajadzīgs ieteikums, kā vienas dienas laikā tikt uz kājām :)

 

Protams, liekas, ka nav nekas nopietns-vien sāp kakls, galva kaut kā dīvaini sāp un temperatūras nav, bet es izlēmu šodien palikt mājās un bruņoties ar "smago artilēriju" - litriem ingvera tējas ar citronu, pilieniem pret saaukstēšanos, segu un mājīgu atmosfēru. Pēc pieredzes zinu, ka vieglāk ir izveseļoties pašā sākumā, nevis ielaist slimību..

 

Kā Tu ārstē saaukstēšanos, lai pēc iespējas ātrāk tiktu uz kājām?

 

Kristīne, portāla redaktore

Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv 09. Nov 2010, 09:26

taschinka, Tu ari esi slima?

taschinka taschinka 09. Nov 2010, 09:26

Labrīt! Sākumā,kad jūtu,ka piemeklēja sāaukstēšanās ēdu daudz ķiplokus,īstu medu,zāļu tējas,bet kaut kā šogad tā gripa ir ļoti izturīga un ar dabīgām lietām nepietiek.Nu jau man izrakstīj pat antibiotikas.

09. Nov 2010, 09:19

mes dzeram gripostad c loti labi palidz pie sitam visam rudens gripam saaukstesanam

Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv 09. Nov 2010, 09:16

nikea,es jau tā no rīta ilgāk pagulēju ar domu,ka tas pāries, bet drošības labad viena diena mājās atsver nedēļas veseļošanos )

Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv 09. Nov 2010, 08:55

inesev, jau veseļojos 😀

Bet es vienmēr tieku pirmajās dienā galā ar dabīgiem līdzekļiem, tāpēc nesīšu no pagraba upenes augšā!

1 2