25.06 18:00-20:00
Pieteikties
Brīvo vietu skaits: 2
Pozitīvais vairo pozitīvo- tā man šorīt gribas teikt visām jums,jo domājot pozitīvas domas, arī mēs pievelkam pozitīvo, tai skaitā skaistu laiku! Neticat?
Laukā no mājas dodos ar smaidu un ticu,ka arī atgriezīšos ar dubultu devu pozitīvisma :)
Lai sākas rīta sarunas!
Kristīne
viņam pirms tam bija iesnas un no iesnām sācies klepus, tas tā tradicionāli un notiek jau kopš septembra. un tad vienā jaukā pēcpusdienā no diendusas pamodās ar temperatūru. nezinu, vairs nesaprotu, vai no zobiem. bet principā tas "jaunums" - jā, tikai temperatūra. un vēl "jaunums" - laikam no tā, ka pieaudzis, temperatūra ceļas ar drebuļiem. tas skats man ir nāvējošs ☹
labrīt! diena nudien nebūs jauka - atkal kaut kā jānotur istabā bērns, kurš redz, ka ārā saule, bet pašam jāsēž istabā ar nenokrītošu 38 grādu temperatūru ☹
Tagad gan tā mazāk spēlēju,bet,jā, kādreiz vasaras pagāja pludmalē 😀
Meitenes-ne pa tēmu-bet kur var vest trīsgadienieku uz peldēšanas nodarbībām. Mēs no pļavniekiem,nu tā lai nav tālu jābraukā.
Es speleju volejbolu jaunibaa,tapec ari mugura ta sap..
Jā,man dēlam ar nekad nav patikusi saulīte,ja spīd virsū.Tagad vismaz jau liels un māk pagriezt galvu vai aizvērt acis,bet mazāks taisīja skandālu 😃
Sveiki! Man ar ir deformējusies mugura.Un no tā sāp sirds,jo saspiež sirds nervus.Vasarā,kad braucam uz ezeru,tad par muguras sāpēm aizmirsu,jo peldoties tās pazūd.
Diena šķiet būs lieliska,tahad jau skaista saulīte aiz loga ☺
šī saulainā diena tiešām liek priecāties par visu un gribas smaidīt! 🌷
NJu,nezinu vai dikti traki,bet sāp.
Jā,būs kkas jādomā. Aizrakstīju krusttevam fizioterapeitam,redzēs,ko ieteiks.
Man bail no ūdens,Kristīn,neprotu arī peldēt. Bet to,ka ļoti labi tas ir,esmu dzirdējusi.
Man bija problēmas ar muguras diskiem jostas vietā.
Bet tev izklausās dikti traki. Vingrošana, sevišķi ūdenī, ļoti noderētu!
nju,it kā jā. Deformējies mugurkauls. Sāp lāpstiņu rajonā,īpaši velk uz kreiso pusi.
Man(tfu,tfu,tfu) mugura vairs nesāp,bet 16 gados nebija tālu līdz operācijai..
Jā,riktīgi sāp. Nezinu,varbūt!
wiwi.Smērēju,kad ļoti sāp. Vingrojumus gan netaisu. Visus esmu aizmirsusi,ko fizioterapeits rādīja.
Laikam jāmet kauns pie malas un jāprasās pie krusttēva.
Atkal sāp mugura? Varbūt uz laika maiņu?
Labrīt!
Mana diena sākusies slikti. Piecēlos ar muguras sāpēm un sastrīdējos ar vīru.