Mīļas un siltas sarunas šovakar notiek šeit!

Mīļas un siltas sarunas šovakar notiek šeit!

13. Sep 2011, 17:44 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Diena kā diena teiksiet, kad jautāšu, kā jums tā pagāja? Atceroties no rīta redzēto video, varu teikt- katrā dienā var sameklēt ko īpašu tieši šai dienai!

 

Un šajā dienā, kad atkal esmu darbā, visi kolēģi laipni apvaicājas, vai esmu jau vesela un kur tik ātri esmu ieradusies darbā :) Tas liek pasmaidīt un saprast, ka visi darbā esam kā viena liela ģimene, kuri tur rūpi viens par otru.

 

Kas īpašs vēl ar mani šodien notika? Darbi veicās necerēti raiti uz priekšu, satiku sev mīļus cilvēkus un vakaru plānoju pavadīt jaukās rotaļās ar meitiņu! Negatīvo īpaši šajā laikā,kad tuvojas Ziemassvētki vienkārši acīmredzemi, nelaižu sev klāt! Un tas izdodas par spīti kādai tantiņai, kura sabiedriskajā transportā papukst; par spīti tam, ka ārā saule nespīd; par spīti tam, ka darba kalns aug augumā :) Galvenais, lai ir pozitīvs "ES" un mīļi cilvēki apkārt!

 

Kas īpašs šodien notika ar Tevi?

Kristīne, portāla redaktore

10. Nov 2010, 20:21

Inny,manai dāmai līdzīga problēma ar ēšanu.Ir dienas,ka normāli ēd,ir,kad dikti maz. Ja agrāk vakarā stundu pirms gulēšanas ēda biezputru,tad tagad kādu augli,jogurtu,maizi...
Mums nu pat 4 zobi uzreiz nāca,tad vispār kanpi bija ar ēšanu.... Tagad jau labāk,pēdējais zobiņš tuliņ būs ārā😀

10. Nov 2010, 20:10

Es arī gribētu, lai Domeniks ir kalendārā, jo Dominiks gan ir.

Man šodien darbīga diena. Bet viss padarīts, tagad varu atpūsties. Dēlēns sācis maz ēst ☹ jau otro dienu ļoti maz ēd, jau otro nedēļu neļauj zobiņus tīrīt. Lielie zobi sānos sākuši nākt. Apakšā jau izlīduši. Šonakt atkal nogulēja pusnakti ar mani, prasīja ēst, jo pa dienu maz ēda. Plus vēl stress, ka tēta nav mājās.

10. Nov 2010, 19:35

man ari vards atskiras no kalendara svetlanas vieta man ir sveta un Latvija ir 12 svetas

taschinka taschinka 10. Nov 2010, 19:11

Man jau parasti,ja prasa vārdu,kad atbildu Nataša,tad vairākas reizes pārprasa vai tieši Natašai vaitad nav Natālija? tad uzreiz saku,ka dzimšanas apliecībā Nataša ,citiem tas ir jokaini.

10. Nov 2010, 19:09

ui,bebriishi,no kā tad tas? Pie tādas temp.nesauc ātros? Un vai pie tik augstas t labākas nav svecītes?

10. Nov 2010, 18:48

Šausmas, mana bērna vārds ir vēl 1042 cilvēkiem 😃 mans vārds vispār ir 25093cilvēkiem!!! 😃 un drauga vārds ir 1895 cilvēkiem 😃

taschinka taschinka 10. Nov 2010, 18:39

Maikls 143 un vēl vairāki ar savienotiem vārdiem.Diezgan daudz man tas liekas.

taschinka taschinka 10. Nov 2010, 18:38

man dzimšanas apliecībā ir nevis natālija kā ierasts,bet Nataša.

taschinka taschinka 10. Nov 2010, 18:35

uzzināju,ka mans vārds ir tikai man un vēl vienai Latvija.

taschinka taschinka 10. Nov 2010, 18:14

Sveiciens Markam!!! 🌷

taschinka taschinka 10. Nov 2010, 18:13

Un kur var uzzināt cik konkrētu vārdu ir Latvijā?

taschinka taschinka 10. Nov 2010, 18:12

J,tas tiem,ka neko nēēd,pat ne cepumus,izņemot šokolādes koņčas 😃
Viena lieta,kas var būt par iemeslu,jo nav vēl īsti pieradis un otra lieta,viņš zin,ka aizies mājās un pāēdīs.Dēls audzinātājai saka,ka ies mājās ēst.
Vēl ir lieta tāda,ka dzer daudz pienu,gan parasto veikala pienu,gan arī piena maisījumu,no tā būs jāatsakās,jo citādāk nēēdīs.Viņš laikam pāēd no tā piena.

10. Nov 2010, 18:03

tashinka,manai māsai pagājušo gad bija tieši tas pats. Neēda nemaz,pat biezpiena sieriņus,bulciņu neēda. Sāka ēst tikai decembra vidū.....

taschinka taschinka 10. Nov 2010, 17:59

Sveiki! man diena kopumā pagāja labi,tikai sarūgtināja,kad aizgāju pakaļ dēlam uz dārziņu man audzinātāja saka,ka viņš neko nēēd.Es jau biju nopriecājusies,ka beidzot sācis ēst,bet nē,pilnīgi neko.
Jā,uz Ziemassvētku gars jau ir klāt.Arvien vairāk par tiem domāju un arī dēls gaida eglīti,sniegu,salaveci.

10. Nov 2010, 17:26

čau,visām😀
Man šī diena pagāja mīlinoties un apčubinot meitiņu. Kamēr viņa gulēja izliku savu enerģiju bēržot vannas istabas flīžu šuves 😃
Tagad abas skatamies Auniņu Šonu un gaidām mājās tēti,kas šodien būs vēlāk,jo spēlē basketbolu.
Vakariņas ar netaisīšu šodien. Vēlāk meitiņai putru vārīšu,tad pievārīšu biš vairāk,varbūt pašiem ar sagribas😀

10. Nov 2010, 17:06

Es izgulējos, mans bērns man smaidīja vienā laidā un vēl esmu paguvusi pastrādāt. Šī diena ir īpaša ar nezināmu un neizskaidrojamu burvību.

Prieks, ka jau esi atpakaļ ierindā un slimība veiksmīgi aizdzīta! 😀

1 2