Vai Tavam mazulim ir kāds viens īpašs mīļvārdiņš?
Pastāsti mums par to! Uzraksti savu mīļāko, oriģinālāko mazuļa mīļvārdiņu komentāros un laimē Philips AVENT Trauku komplektu ar barošanas piederumiem! Vari arī pastāstīt, kā šis mīļvārdiņš ir radies un kāpēc!

SVARĪGI! Konkurss norisinās no 20. līdz 30. aprīlim! Uzvarētāju noteiks konkursa rīkotāji - Philips AVENT oficiālie izplatītāji Latvijā.
Komplektā ietilpst: 1 šķīvītis ar iedaļām, 2 bļodiņas, 1 dakšiņa, 1 karotīte un speciālistu izstrādāta recepšu grāmatiņa.
Philips AVENT barošanas piederumi ir izstrādāti, sadarbojoties ar vadošajiem bērnu psihologiem un dietologiem. Tie ir izgatavoti no augstākās kvalitātes materiāla.
Traukiem ir neslīdoša pamatne un tos var lietot mikroviļņu krāsnī. Trauki un piederumi ir ērti un viegli mazgājami, drīkst mazgāt arī trauku mazgājamā mašīnā.
Košās krāsas rosinās mazuļa ēstgribu un jautrie zīmējumi pievērsīs mazuļa uzmanību, kas ēšanas laiku padarīs interesantāku un aizraujošāku!
Trauku un piederumu komplektā ir viss nepieciešamais, lai mazulis pakāpeniski iemācītos ēst pastāvīgi!
Sīkāka informācija par Philips AVENT traukiem un piederumiem šeit:http://www.mixxnet.lv/trauki-un-piederumi
Piedalies un laimē trauku komplektu no Philips AVENT!
Mūsu meitiņu sauc Amanda. pirmajā dienā pēc piedzimšanas iesaucu mazo par pelīti, un šis mīļvārdiņš ir vismīļākais. Saucam viņu arī par zaķīti un Amucīti, bet mīļvārdiņš -pelīte ir vismīļākai gan meitiņai , gan mums vecākiem.
Pats pirmais mīļvārdiņš meitiņai radās,kad bija vēl pavisam maziņa puncītī. Tad viņu saucām par'Rūķīti 😀 Nezinājām vēl,kas būs un izvēlējāmies neitrālu mīļvārdiņu kā puncīša iemītnieku uzrunāt. Kad jau uzzinājām,ka ir meitenītēm saucām jau vārdiņā,bet tāpat turpinājām saukt arī par Rūķīti. Kad mazā bija pavisam maziņa,saucā viņu par Buksīti,jo viņa tā interesanti ''runājās''-buksēja,īdēja. Visā visumā mīļvārdiņu meitiņai ir daudz. Visbiežāk lietojam- Esītis(no vādiņa Estere atvasināts),Minnīte un vīrs vēl jo projām beiži mazo sauc par Buksīti 😀
Mūsu dēliņu sauc Gints, mīļvārdiņi ir visādi, gan rausītis, zaķītis, mīļumiņš, kunkulītis, bucītis utt. un mēs tagad dēlu saucam par malacīti, jo visu laiku ir jauni panākumi😀 bet tā vienmēr viņš mums ir Gintiņš😀 un dēls pats sevi arī tā sauc😀
Meitiņu Karīnu saucam vairākos mīļvārdiņos, viens no tiek ir Dipulis. Par Dipuli savu zaķeni saucu, kad mainu pamperi un viņa ar savu pliko dipsi mēģina no manis aizmukt. 😀
tētis sauc par Purkiju vai Ķēmīti (pirmais palicis no laikiem, kad sāka purkšķi nākt, otrais - jo abiem patīk ķēmoties).
nu arī iegājušies vārdi, kā bērns pats sevi sauc - Zaza un tagad Kiža.
tradicionālie zaķīši un mincīši arī mūsmājās izskan 😀
Vecākajam dēlam Dāvidam mīļvārds Saulīte, jo, lai cik arī mums grūti gāja slimojot pirmos gadus, vienmēr smaidīgs puika bija 😀
Vidējam Gustavam divi mīlvārdi - Desa, jo mīļākais ēdiens bija mazam esot. Otrs Pele, jo ap kādiem gadiem 2-3 matu frizūrai aizmugurē tika atstāta šķipsna, kas izskatījās kā Peles aste. Bija pat brīdis, kad jautāja, kā viņu sauc, atbildēja - Pele.
Mazajai māsai Elzai mīlvārdiņš Ežulis un Princese Pirmais no vārdiņa radies, otrs tāpēc, ka ir mums tagad pašiem sava Princese, kas tiek appuišota pēc pilnas programmas un uzvedība viņai arī, kā jau Princesei.
tads nu es esmu
Bet vislielāko lomu un numur 1 mīļvārdiņa lomu ieņem vārds:BABĪTIS 😉 mūsu sirsnīgā,vienmēr koķetīgā Meitiņa,tēta meitiņa 😉 ❤
Oi, mums mīļvārdiņi mainās ik pa laikam, jo meita jau arī mainīga,katram mirklim savs piestāv:
TE viņa Elza, tad Elžuks, Elžulis,
Buksītis, Puķuzirnis, Susuriņš,
Pekucis, Dudalijs
un arī Mazais Pirāts protams! 😃
Mūsu meitiņu sauc Nikola un viņai savos 8 mēnesīšos ir radušās dažādi mīļvārdiņi no dažādiem radiem:
BABĪTIS-tādu mīļvārdiņu ieguva no tēta,paskaidrojums tāds,ka viņai jāatšķiras no citiem,nekad nebija bēbis vai bēbītis,bet vienkārši mīļš BABĪTIS,smaidīgs un dzīvespriecīgs 😉
KREKERĪTIS-tādu mīļvārdiņu ieguva no mammītes,viņa grauza krekerīti un es iesaucos,ak tu mazais krekerīti,tā nu ir mums maziņš šmulīgs krekerītis😉
MAZĀ DUDIŅA-šādu mīļvārdiņu ieguva no brāļa meitenes,tā nu viņa ir MAZĀ DUDIŅA-onkulim ar tanti 😉
LELLĪTE-šādā mīļvārdiņā manu mīļo meitiņu sauc darba kolēģīte,ieraugot pirmo reizi,viņa sajūsminājās par mazās Nikoliņas lūpiņām,viņa saka ka tās esot tik izteiksmīgas kā lellītei,no tā brīža viņa viņai ir LELLĪTE 😉
***Ir jau daudzi citi mīļvārdiņi kuri ik pa laikam uzliesmo un pāriet,piemēram kā: rupucis,zaķēns,kaņēns,mīļumiņš,saulstariņš, cukurdunkulītis😀
varbūt šeit būtu jāraksta vīram, bet nolēmu uzrakstīt, jo viņš spītīgi mūsu meitiņu sauc par NAZĪTI 😀 - viņa mums tāda viltīga un dikti kustīga savos bez nedēļas 7 mēnešos, mierīga ir tikai tad kad guļ. Nazītis ir ļoti enerģisks bērniņš! Reizēm jau dusmojos, kā tad meitene varbūt nazītis, bet vīrs spītīgi turpina saukt viņu! Tēva meita paliek tēv meita! Pati saucu tā vienkāršāk par peciņu- beciņu, meituku, vismīļāko zaķīti (uz šo mīļvārdiņu pirmoreizi vīrs dikti aizvainojas 😀 nācās pārfrāzēt, ka man ir 2 vismīļākie zaķīšī! mums ģimenē vispār ir ierasts saukt nevis vārdos bet mīļvārdiņos, ceru, ka meitiņa zinās arī savu vārdiņu 😃
RAUSĪTIS - tāds ir mūsu iemīļotākais mīļvārdiņš dēliņam Raivītim, kuru izdomāja tētis, jo mazliet atgādināja vārdiņu, bet patiesībā doma bija dziļāka - mūsu mazajam rakarim dikti iemīļota nodarbošanās ir mantu rausšana no plauktiem, galdiem un pat skapja, pie tam šis mīļvārdiņš mums atgādina, cik mūsu mazulis pirmajos mēnešos bija apaļīgs kā rausītis 😃 līdz ar to mūsu mīļvārdiņam sanāk vairākas nozīmes 😉
MUMS JAU NO DZIMSANAS IR DUSINS ,RUNDALINS ,DUSJA PATI IZDOMAJU TADAS IESAUKAS JO MUMS VARDS IR RINALDS UN TA ARI SAUCAM JOPROJAM 😃
mīļvārdiņu ir daudz un dikti,bet visbiežāk tiek saukts tikai vienā
Elīnai ir Raušuks ( Rausis)
Līvai ir Cukuriņš,kā radās,nav ne jausmas 😃 Tētis tā sauc un viss 😃
Manam dēlam arī ir daudz dažādi,it sevišķi,kad bja mazāks tad bija loti daudz mīļvārdiņi.
Es saucu par Peciņu,Zaķīti,bet tētis par Puiku,par Ruksīti. 😀