Vai Tavam mazulim ir kāds viens īpašs mīļvārdiņš?
Pastāsti mums par to! Uzraksti savu mīļāko, oriģinālāko mazuļa mīļvārdiņu komentāros un laimē Philips AVENT Trauku komplektu ar barošanas piederumiem! Vari arī pastāstīt, kā šis mīļvārdiņš ir radies un kāpēc!

SVARĪGI! Konkurss norisinās no 20. līdz 30. aprīlim! Uzvarētāju noteiks konkursa rīkotāji - Philips AVENT oficiālie izplatītāji Latvijā.
Komplektā ietilpst: 1 šķīvītis ar iedaļām, 2 bļodiņas, 1 dakšiņa, 1 karotīte un speciālistu izstrādāta recepšu grāmatiņa.
Philips AVENT barošanas piederumi ir izstrādāti, sadarbojoties ar vadošajiem bērnu psihologiem un dietologiem. Tie ir izgatavoti no augstākās kvalitātes materiāla.
Traukiem ir neslīdoša pamatne un tos var lietot mikroviļņu krāsnī. Trauki un piederumi ir ērti un viegli mazgājami, drīkst mazgāt arī trauku mazgājamā mašīnā.
Košās krāsas rosinās mazuļa ēstgribu un jautrie zīmējumi pievērsīs mazuļa uzmanību, kas ēšanas laiku padarīs interesantāku un aizraujošāku!
Trauku un piederumu komplektā ir viss nepieciešamais, lai mazulis pakāpeniski iemācītos ēst pastāvīgi!
Sīkāka informācija par Philips AVENT traukiem un piederumiem šeit:http://www.mixxnet.lv/trauki-un-piederumi
Piedalies un laimē trauku komplektu no Philips AVENT!
Mūsu dēliņa mīļvārdiņš ir FRUKTIŅŠ, tā viņu sauc abas lielās māsas, bet man viņš ir PUPUCĪTIS, jo meitenes, kad bija mazas saucu par Pupiņām, bet puiku jau tā nesauksi, un tā nu sanāca Pupucītis.
Maniem bērniem ir milzumdaudz un dažādi mīļvārdiņi, visus kopā viņus saucu par "MANU SAPŅU KOMANDU" jebšu "SUPERDRUPERTRIECIENVIENĪBU", kas sastāv no
- divām burvīgām MĪĻMĀSIŅĀM/ mūsu DUBULTPRIEKA - ČIEPULĪTES/MAZMICĪTES ROBIANNĪTES (Roberta Anna 😘 ) un CUKURZIRNĪTES/SUSURĪTES ALBERTĪNĪTES (Alberta Tīna 😘 ),
- PAULĪTES SAULĪTES ELIZABETĪTES jeb ELIZABETONĪTES/MĪĻUMONĪTES (Paula Elizabete 😘 )
- KIKU ADRIANA jebšu MĪĻMIKAUSĪŠA/BREKSĪŠA (Kristaps Adrians 😘 )
- un REINRAINERĪŠA jeb BURUNDUCIŅA/MEKSĪŠA (Reinis Rainers 😘 )!
Mēs dēliņu saucam par Nikīti, karapuziku, zobainais. Pēdējais mīļvārdiņš radās ar pirmā zobiņa parādīšanos. Ilgi gaidījām zobiņus, un kamēr to nebija bija bezzobainais un kā zobiņi parādījās palika par zobaino.
Dēliņa mīļvārdiņš ir Čempions! šis vārdiņš mums radās uzreiz pēc bērniņa nākšanas pasaulē un līdz pat šai dienai tas sevī satur to spēku, ko šis vārds nozīmē. Kāpēc Čempions? jo ieplānotas bija dabiskas dzemdības mājās ar vecmātes piedalīšanos, kas ilga visas dienas garumā, bet puika piedzima tikko ausa nākošā diena slimnīcā ar neplānotu ķeizargriezienu. sekas varēja būt smagas, bet bērnu ārste teica ka puika ir gribējis dzīvot un viss ir kārtībā, slimnīcā palikām vien dažas dieniņas ilgāk nekā pārējie bērniņi!!! Paldies Dievam.
Mūsu dēliņa mīļvārdiņš ir zaķītis, mīļumiņš, untumiņš kad skraida pliku dupsi pa māju tad saucam pa plikdupsīti 😃
Mes saucam musu mazo meitiņu 1 mēnesīti vecu par Zaķenīti par Princesīti par dūdiņu 😀
Mēs savu mazo mīlulīti saucam par peciņu, bet kad mazajai ir sliktā diena, tad viņa tiek saukta par mazo niķīti. 😀
Mums pirmais mīļvārdiņš radās jau pirmajās dienās Knīpiņa, jo mazā likās tik trausla un maziņa, ka bail bija skarties klāt😀 Otrs mīļvārdiņš un tagad aktuālāks ir Kakadū, jo mazā piedzima ar gariem matiņiem, kas palikuši šķidrāki un apakšā aug jaunie, bet tie pirmie ir pagari un pūkaini, kas visu laiku stāv gaisā😃
Mūsu mājās dzīvo Čupčiks. Jo mazajam ir daudz matu, kas izkārtojušies smukā čupčikā. Līdz 10 mēnešu vecumam jau vajazēja taisīt 2 matu griešanas, jo tie krita acīs. Vēl mēdzu saukt par Mazo Cāli un Čumbāriku.
Musu meitinai jau no pirmas dzimsanas dienas lidz pat sodienai tetis deva iesauku-kukainitis,jo vina bija tik mazina un kunojas pati pie sevis.Ta nu tetis mums deva tadu "vardinu".No mammas un krustteta puses ir iesauka"Niknikis".Jo vardins musu mazajai dudai ir Nikola un maza budama vina jau izradija savu raksturinu. ❤
Mums mazā ir KNĪPIS!
Mēs mazo māsiņu saucam par Pūkiju-Rūkiju šo iesauku mums izdomāja lielā māsā un mums tas likās ļoti interesants un tā arī tas iegājās.
Iepriekš sarakstīju daudz un dažādus mūsmājās lietotos mīļvārdiņus, bet atcerējos pašu pirmo mīļvārdiņu, kurš radās meitai vēl puncī esot un gribu padalīties.
Saucām mazo punča iemītnieku par SUSĪTI.
Kad mazā piedzima, man viņu uzlika uz punča pirmais teikums ko savai meitiņai dzimšanas dienā teicu: "Sveiki, Susīt!"
Tās sajūtas vēl tik dzīvas, atceroties... 😀
Mazais Susītis nu jau ir paaudzies un tagad ir īsts Karību jūras pirāts! 😃
Dēlu Ādamu vēl puncī esot iesaucām par Dam-damu, gan atvasinot no vārda, gan tādēļ, ka puika pamatīgi sportoja mammas vēderā! 😉 Pirmajā brīdī, kad Dam-dams piedzima, saucām viņu par Čūbiju, jo izskatījās pēc maza, mīļa teletūbija un kaut ko visu laiku čubinājās! Tagad Čūbijs ir pazudis un Dam-dams atkal uzdarbojas, jo savā 3 mēnešu vecumā Ādams ir dikti aktīvs - kājas, rokas pa gaisu un dikti pļāpā, smaida un smejas!
Manu čalīti saucam par Pipariņu. Jau puncī jutu, ka viņam būs tāds riktīgs raksturiņš un jau tad tā sāku saukt. Tagad ar katru dienu arvien vairāk un vairāk šī iesauka viņam piestāv 😀
Vēl reizi pa reizītei mēdzu viņu nosaukt par Ņupsi. Tāpēc, ka tētis vienmēr, kad puika saraudās, iet klāt un saka "Ņu, ņu, ņūuu" un tas arī puišeli reizēm uzjautrina, ka pat raudāšana aizmirstas. Ļoti mīļa šī iesauka 😀
Mēs savu meitiņu, nu jau vienpadsmito mēnesi saucam par Peļuku. Šis vārdiņš pie mums atnāca pats par sevi, jo meitiņa bija tik sīciņa, deguntiņš tik mazmazītiņš, tāda mierīga un klusiņa, kā pelīte 😀
Sveiki! Savu meitiņu saucu par Bubuci vai vienkārši šo mīļvārdiņu samazinu uz Bu-bu un meitiņa ir tik ļoti pie šī vārdiņa pieradusi ka atsaucās pat labāk nekā uz savu vārdu 😃 Ja meituks ir izdarījis kautko ko nedrikst darīt vai dara tad uzsaucu: Bubuci, rupuci tā nedrīkst vai tā nevar darīt! Šis vārdiņš, pat nezinu kā ir radies drošvien pēc tā kā man meituks izskatās- ar uzpūstiem vaidziņiem un niķu radīšanas dēļ! Šis ir mans īpašais mīļvārdiņš un tā manu meitiņu neviens nesauc kā vienīgi es- viņas mamma, tāds kā ''atslēgas vārds'' ka tā esmu es tava mamma, bet ne kāds cits!
Mēs savu Adrianu jau kopš dzimšanas saucam par Puksīti! Kāpēc tā , nezinu- tā mīļi izklausās😀
Mazo sauc Kristapiņš, bet ikdienā sanāk saukt par susuliņu, susuriņu, Kristapiņu....
Muusu deelinu sauc Niks,taapeec ir daudz un dazaadi miilvaardini,piemeeram Nikucis,Nikiits,mazuliitis,zakis,peka,miilumins,bebiitis,pelukins,caaliitis,zaiciks,keppainiitis...Vislietotaakais milvaardins ir miilumins,taa saucam jau no dzimsanas. 😀