Ir dzimusi brīnišķīga ideja! Iepazīsimies realitātē!
Jūs droši vien domājat, ka mēs tāpat esam pazīstamas, bet iepazīšanās būs neparasta, bet ar odziņu!
Izvēlēsimies dienu,laiku un VIETU! Un tad ir doma sadalīties pa rajoniem. Katrā rajonā ir jābūt vienai atbildīgajai māmiņai. Dienā un noteiktajā laikā savāksies māmiņas norunātajā vietā (katram rajonam tā būs sava) un dosimies pastaigā. Un tiksimies tur ar RATIŅIEM!
Pēc tam uztaisīsim fotoreportāžu un nākamās nedēļas laikā rakstīsim arī portālam.
Uzvarētājs būs tas rajons, kurā būs savākušās visvairāk māmiņu, jo galvenais mērķis taču ir patiešām iepazīties!
Šādi MINI vai varbūt MAKSI tusiņi ļaus mums, mīļās māmiņas, izveidot draudzību arī pa rajoniem (gan ārpus Rīgas, gan Rīgā). Ārā pavisam drīz kļūs silts un ir taču tik jauki, ja pastaigai pievienojas vēl kāds un nav jāstaigā vienai, vai ne?!
Bērni ir tie, kas mūs vieno. Bērni ir mūsu galvenā apspriežamā tēma portālā! Bērni- tie, kurus mēs mīlam!
Nu, ko esat ar mieru :)?
Māmiņu Klubs
PS.Komentāros raksti, no kura rajona/pilsētas esi un gaidi, kad piebiedrosies tuvumā dzīvojošās māmiņas! Ja dzīvo Rīgā, raksti Rīgas mikrorajonu, piemēram, Teika, Purvciems, Iļģuciems!
PS2. Aicini bariņā arī savas draudzenes- būs lielāks bariņš, būs lielāka iespēja uzvarēt :)
Paldies māmiņai Oksanai (iksi) par TIK fantastisku domu!
Aaaa, es no Līgatnes, mums te daudz māmiņas, bet īpaši ar nevienu nestaigāju, viņas iet ārā citos laikos - visas jau pazīstu.....Mēs ar saviem draugiem vai vīru staigājam,...
Šoreiz izpaliks mums staigāšanas...😀
kristia- beidzot kāds pieteicās arī no purvciema 😀 man gājiens līdz GO Planet ir piecās minūtēs.. 😀
skatos, ka Pļavnieki nav topā 😃😃😃
te laikam tusē vairumā LV meitenes, bet apkārt dzīvesvietai dzirdu tikai RU 😃 (atvainojos, ja kādu aizskāru 😉)
Tiešām nav neviena no Garkalns???? ☹
Super! Skatos, ka aktīvi organizējaties! Gaidīšu stāstus, kā arī bildes ar katru no māmiņām, kā arī kopbildi 😀
Mēs arī gribētu,bet šeit jau noteikti neviena nav. Mēs no Garkalnes novada...
olchen
ok! pagaidām mums ar tikšanu viss ok. tad plkst.12 pie RIMI Valdemārs 😀
Es esmu no Jelgavas , laba doma satikties kopā visām mammām😀 Kura vēl ir no mana gala😀))
ui, ja no 12-13, tad der... brokastis ēdam agrāk 😀
olchen
mēs dzīvojam tieši blakus tām terasēm, kuras tuvāk centram 😉 pretī skolai. man svētdiena der, laiks arī ti kā ok, bet mums parasti tajā alikā brokastis un čučumuiža, bet to jau var sagrozīt, kā vajag 😀
ēē! super! 😀
olchen
es dzīvoju Tomsona ielā kāreiz pie Arēnas, mūs ikdienas pastaigas maršruts ir gar Valdemāra Rimi, pa Skanstes ielu utml. 😀 es piebiedrojos. tad kad un cikos?
nu mēs no Pļavniekiem-Gaidam kompāniju😀)Labprāt sapazītos.
es no purvciema.... 😀 zinu ka ir šeit ir daud māmiņas 😀
martina06 mes arī esam no Liepajas 😀
Ehh...es pagaidām varu tikai tukšus ratiņus pastumdīt 😃 Vai ielikt ratos kaķi... Dikti jau gribētos, beidzot, iepazīties....bet mans mazais vēl puncī.
Nu tad nav ko velti muti dzesēt 😀
ja būtu biežāk Imanta,tad varētu tur saskrieties..bet tā nu nezinu vai izdosies savakt vairakas māmiņas!
Paasma, tas ir iemesls satikties un sarīkot tikšanos arī tur 😀 Galvenais ir sapazīšanās un pēc tam visu safočēt!