Jūs lasāt grāmatas? Lielai daļai noteikti ir maz laika grāmatu lasīšanai, un tomēr - tās ir tik tiešām noderīgas, spēj aizraut un likt mums pasapņot, kā arī - tā ir viena no iespējām atpūsties no ikdienas, ko apliecināja arī māmiņu iesūtītie blogi! Ja meklē iedvesmu kādas grāmatas izlasīšanai, ieskaties stāstos:
Mana pēdējā laika interesantākā grāmata - par Reimonda A. Mūdija grāmatu "Dzīve pēc dzīves"
Pēdējā izlasītā grāmata pirms dzemdībām - par Džeinas Grīnas grāmatu "Es, tu un vīramāte"
"Geiša - mana dzīve" - viena no interesantākajām grāmatām! - par Mineko Ivaski un Rendas Braunas grāmatu "Geiša – mana dzīve"
"DĀVANA" - grāmata, ko biju plānojusi visu mēnesi - par Sesilijas Ahernas grāmatu „Dāvana”
Humora pilna nakts! - par Ketrinas Eljotas grāmatu "Trešais liekais"
Grāmata, kas bija, ir un būs noderīga - par Lindas Rozenbahas grāmatu „Gaidības un radības ar prieku”
Es nezinu, kā viņa to dara - par Alisonas Pīrsonas grāmatu "Es nezinu, kā viņa to dara"
Nu ko, lai stāsti Tevi iedvesmo!
Bet laiks apbalvot konkursa uzvarētāju!
Balva: Dailes teātra biļetes uz 1.februāra izrādi "Kad citi jau guļ"!

🎉 🌷 🌷 🌷