28. un 29. oktobrī Topošo Vecāku skolas lekcijas lasīs pediatre Vizma Meikšāne

28. un 29. oktobrī Topošo Vecāku skolas lekcijas lasīs pediatre Vizma Meikšāne

18. Jun 2010, 20:52 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Māmiņu kluba Topošo Vecāku skolas pediatru sarakstam, kas lasa lekcijas par jaundzimušo aprūpi un kopšanu, pievienojusies pediatre Vizma Meikšāne. Vizma Meikšāne lekcijas lasīs 28. un 29. oktobrī.

{pic:3}

Vizma Meikšāne

Pie pediatres Vizmas Meikšānes Māmiņu Klubs griežas ar dažādiem jautājumiem, kas saistīti ar bēbīša aprūpi, kopšanu. Piemēra, svētdienas raidījumā varēji uzzināt, kā kopt mazuļa pirmos zobiņus. Tāpat pediatre ir biežs viesis mūsu Māmiņu Kluba radio raidījumā.

 

Citi Topošo Vecāku skolas pediatri

{pic:1}

Anna Birka

Pediatre Anna Birka ir labi zināma Māmiņu Kluba speciāliste dažādos jautājumos- gan par bērnu aprūpi, gan zīdīšanu, gan par mazuļa barošanu un citām vecākiem nozīmīgām tēmām, kas kopā ar ārsti ir apskatītas arī Māmiņu kluba raidījumos.

 

Topošo Vecāku skolā pediatre vecākiem sniegs praktisku informāciju par bērniņa aprūpi pirmajos dzīves mēnešos- kā veikt rīta tualeti, kā apkopt nabiņu, kā iztīrīt actiņas, ādas krokas, apkopt degunu. Māmiņas un tētis uzzinās arī noderīgu informāciju par to, kā pareizi mazgāt dupsi mazulim, cik bieži un kā vannot. Turklāt topošie vecāki iegūs arī tik ļoti nepieciešamās atbildes uz saviem jautājumiem.

{pic:2}

Ieva Tauriņa

Pediatre-neontaloģe Ieva Tauriņa  par jaundzimušiem zina ne tikai kā ārste, bet arī kā  māmiņa. Ievai ir izstrādāta sava programma, kas balstīta uz pavisam praktiskiem ieteikumiem jaundzimušā kopšanā un aprūpē, lai jaunie vecāki uzreiz pēc dzemdībām pārnākot mājās zinātu, kā ar mazo apieties!

 

Piesakies uz Vecāku kursiem arī TU, aizpildot anketu ŠEIT!