20.marta ONLINE TV videoieraksts

21. Mar 2018, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Ieskaties 20. marta ONLINE TV programmā, jo arī šajā reizē esam Jums sarūpējuši daudz un dažādas tēmas, kas saistītas, gan ar mazulīšiem, gan mammu un sieviešu veselību un labsajūtu.

Sākot ar gaidību laiku un to, kas nepieciešams, lai mazulītis māmiņas puncī augtu vesels un saņemtu visu, kas tam nepieciešams, beidzot ar praktiskiem ieteikumiem jaunākajās šī pavasara grima tendencēs. Tāpat - tiešraides laikā veiksim arī vēnu duplekssonogrāfiju un iemācīsiemies ērtus un noderīgus padomus pēdu kopšanai mājas apstākļos. 

Bērnu drošība un attīstība

Studijā Māmiņu kluba Vecāku skolas fizioterapetie Klaudija Hēla, kopā ar māmiņu Ingu un viņas jaunāko bērniņu Kristeru (10 mēneši) gan praktiski, gan teorētiski vērsīs mūsu uzmanību uz lietām, kas saistītas ar bērna attīstību un drošību, esot mājās. Pat tad, kad mums šķiet, ka mazulītis mājās ir drošībā, mēs pat iedomāties reizēm nespējam to, kur bērnus aizved viņu milzīgā vēlme izzināt lielo pasauli. Vēl, mums kā vecākiem reizēm pietrūkst idejas kā atvieglot savu ikdienu un mēs mēdzam iegādāties lietas, kas, sķietami atvieglo mūsu ikdienu, bet to - kā tās patiesībā ietekmē mūsu bērnu attīstību, neesam aizdomājušies. 

Veselas kājas šajā pavasarī from Māmiņu Klubs on Vimeo.

Kāju veselība un skaistums

Studijā, kopā ar “Veselības centra 4” Baltijas Vēnu klīnikas asinsvadu ķirurgu, flebologu Žoržu Žabūru veiksim kāju Duplekssonogrāfiju. Ir vairākas vēnu izmeklēšanas metodes, taču par „zelta standartu’’ uzskatāma Duplekssonogrāfija. Tā ļauj precīzi, ātri izvērtēt venozo atvilni dziļajās un virspusējās vēnās, vizuāli tās novērtēt, diagnosticēt trombozi un citas vēnu patoloģijas. Noteikt plānojamās operācijas apjomu, kā arī veikt precīzu vēnu pirmsoperācijas iezīmēšanu. 

Rūpējamies par savu pēdu kopšanu un veselību mājas apstākļos

Topošā vai jaunā māmiņa, aizņemta biznesa sieviete vai vecmāmiņa. Ikviena ir pelnījusi pilnvērtīgas rūpes par savu veselību un skaistumu. Šobrīd, tuvojoties pavasarim, mēs arvien vairāk domājam par ziemas zābaku nomaiņu uz pavasarīgākiem apaviem. Vēlamies sakopt pēdiņas un atkal justies labi. Ja šādas iespējas ikdienā nav, grūti atrast laiku, lai dotos pie pedikīra speciālista, varam iemācīties pāris noderīgus knifiņus, pēdu kopšanas procedūrām, ko varam veikt mājās. Profesionālā skaistumkopšanas speciāliste, dūla Kristīne Bērziņa pastāstīs un arī praktiski parādīs, kas ir svarīgākais, kas jāņem vērā, ja šādu procedūru nolemjam veikt mājās. 

 

Topošo un jauno māmiņu veselība un skaistums

Gaidību laiks ir ārkārtīgi īpašs un nozīmīgs gan topošajai māmiņai, gan mazulītim. Tiešraidē uzzināsim, kā parūpēties par to, lai grūtniecības laikā un laikā, kad mazulītis jau ir nācis pasaulē, mēs savu organismu nodrošinātu ar visu nepieciešamo. 

 

Jaunākais, žurnālā Mans Mazais

Kā ik mēnesi, arī Martā pie topošajiem un jaunajiem vecākiem dodas žurnāls "Mans Mazais". Arī šoreiz - tiešraidē uzzināsim, kas šobrīd aktuāls jaunākā žurnāla lapaspusēs un nedaudz ieskatīsimies arī nākamā - aprīļa numura galvenajās tēmās. 

 

Alternatīva izvēle Tava mazuļa aprūpē

Gatavojoties mazulīša ienākšanai ģimenē, topošie vecāki vienmēr ļoti rūpīgi izvēlas lietas, kas nepieciešamas mazuļa aprūpē. Ikdienā mums ir pieejamas dažādas aprūpes lietas, bet ir ģimenes, kurās ļoti svarīgs ir jautājums par videi draudzīgu lietu iegadi un izmantošanu ikdienā. Tāpēc - tiešraidē runāsim par aprūpes lietām ar EKO sertifikātu. Ar ko tās atšķiras un kāda ir šo sertifikātu nozīme ikdienā, mazulīšu aprūpē un kāds no tā visa ir vides ieguvums. 

 

Tavs skaistums pavasarī

Tuvojas pavasaris. Māmiņai ir jābū ne tikai laimīgai, bet arī skaistai. Jūs teiksiet, ka laimīģa māmiņa ir arī skaista, mēs Jums pilnībā piekritīsim, tomēr, katras dāmas kosmētikas maciņā ir jābūt vismaz lūpukrāsai vai kādam vaigu sārtumam, lai skaistumu izceltu vēl vairāk. Pavasaris tuvojas, ir laiks uzmirdzēt un izrausties no pelēcīgās ikdienas. Tapēc - tiešraides noslēgumā arī parūpēsimies, lai mūsu kosmētikas maciņš šajā pavasarī sevī ietvertu pašu aktuālāko un arī piemērotāko tieši māmiņas, grūtnieces un laimīgas sievietes ikdienas skaistumam. 

 Māmiņu klubs, 2018