30.06 11:00-17:45
Pieteikties
Brīvo vietu skaits: 26
Sveiki! Vai kāda māmiņa ir saskārusies savam puikam ar to, kad sēklinieki( oliņas) nav noslīdējuši maisiņos? Vai varat padalīties ar pieredzi, kas un kā...
Jā, puikam tā bija. Bet komentārā nedalīšos, uzraksti man e-pastā laura.jermacaane@gmail.com 😉