Savlaicīga veselības uzraudzība visai ģimeni

Savlaicīga veselības uzraudzība visai ģimeni

28. Jun 2022, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Mūsu laime – tā ir vērtība, kas liek mums no rīta mosties ar smaidu ne tikai sejā, bet arī sirdī. Šī vērtība sastāv no daudzām detaļām un niansēm, kas liek justies mums laimīgam! Viena no galvenajām pamata lietām ir veselība! Mūsu pašu, mūsu mīļo, mūsu bērnu un mūsu vecāku! Atbildība par to, cik labi šī vērtība tiek izpildīta dzīvē, gulstas tikai uz mums. Mūsdienu pasaulē mums ir iespēja patstāvīgi uzraudzīt galvenos mūsu un mūsu tuvinieku veselības rādītājus!

Savlaicīga ķermeņa sniegto signālu saņemšana un pareiza to interpretācija var palīdzēt novērst turpmākās sekas, kas ietekmē mūsu veselības un dzīves kvalitāti. Medicīnas elektronikas ražotājs EVOLU ir centies aptvert galvenās medicīnisko ierīču grupas, kas var palīdzēt pildīt tik svarīgu lomu ģimenē kā savas un tuvinieku veselības uzraudzībā!

EVOLU elektronikas produktu grupā ietilpst

• dažādi termometri, kas noder lietošanai jebkurā situācijā: termometrs, kas 1 sekundes laikā bezkontakta veidā (nepieskaroties) nosaka gan ķermeņa temperatūru, gan apkārtējās vides temperatūru EVOLU NONCONTACT; digitālie termometri, kas veic savu uzdevumu ātri un precīzi izmērot temperatūru padusē un ne tikai, EVOLU SIMPLE UN SOFT; kā arī iepriekšējās paaudzes dzīvsudraba termometra analogs - videi draudzīgs un pilnīgi drošs termometrs, kas nesatur tik bīstamu metālu kā dzīvsudrabs - EVOLU CLASSIC. Tas ir netoksisks un videi draudzīgs, kas ir īpaši svarīgi, ja tas nejauši saplīst.

EVOLU ir kompakts un ērti lietojams pirksta pulsa oksimetrs, kas palīdz noteikt skābekļa līmeni asinīs. Tas aizņem maz vietas un to ir viegli paņemt līdzi ceļojumā vai vienkārši turēt līdzi, lai kur Jūs atrastos. To var viegli ievietot pat rokassomiņā.

• Plašais EVOLU nebulaizeru (inhalatoru) klāsts ļauj no daudzveidīga klāsta izvēlēties sev piemērotāko gan dizaina, gan izmēra un tehniskā raksturojumu ziņā, kas palīdzēs atrisināt ģimenē aktuālāko rudens-pavasara tēmu, kas saistītas ar dažādām elpceļu slimībām.

• EVOLU INTELLIGENT asinsspiediena mērītājs augšdelmam noslēdz medicīnisko ierīču sadaļu - tas ir ērti lietojams, tam ir mūsdienīgs dizains un tas nodrošina ātru un precīzu asinsspiediena mērīšanu. EVOLU INTELLIGENT klientiem ir pieejams divās krāsās: baltā un melnā.

Visi EVOLU produkti ietver pilnu nepieciešamo piederumu komplektu, lai preces varētu lietot uzreiz pēc iegādes, EVOLU produktiem nav nepieciešami papildu ieguldījumi, nav nepieciešamība papildus iegādātos kādus papildu piederumus sākumā.

EVOLU zīmols pievērš uzmanību un uzsver, ka visas manipulācijas un šaubas par savas veselības kontroli ir jāsaskaņo ar speciālistu.

Atbildība par savu ikdienu un veselību pirmām kārtām ir mūsu rokās!

Vairāk par EVOLU produktiem varat uzzināt:

• YouTube: https://www.youtube.com/channel/UChl44tV2oOLP4z8zVFU4wVw

• Instagram: https://www.instagram.com/evolu_electronics.latvija/

• Facebook: https://www.facebook.com/evoluLatvija