Philips Avent radījis unikālu jaunas tehnoloģijas mazuļu pudelīti, kas maksimāli pietuvināta krūts zīdīšanai

Philips Avent radījis unikālu jaunas tehnoloģijas mazuļu pudelīti, kas maksimāli pietuvināta krūts zīdīšanai

06. Mar 2023, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Pasaules līderis veselības tehnoloģiju jomā Philips, balstoties uz vairāk nekā 25 gadu pieredzi un pētījumiem par bērnu zīdīšanas fizioloģiju un zīdaiņu dzeršanas veidu, radījis jaunu Philips Avent Natural Response pudelīti, kas maksimāli pietuvināta krūts zīdīšanai.  Šī pudelīte atbalsta mierīgu un ērtu kombinēto barošanu, ļaujot mazulim pašam kontrolēt savu individuālo zīdīšanas ritmu, gluži tāpat, kā tas notiktu zīdīšanas laikā.

Jaunais pudelītes dizains palīdz sekot individuālajam barošanas ritmam, kas zīdainim pašam ļauj vadīt zīdīšanas procesu. Pudelīte izdala pienu tikai tad, kad mazulis aktīvi dzer, tādējādi, kad ir pauze, lai norītu un veiktu ieelpu, piens neizplūst – gluži tāpat, kā tas notiek, zīdot ar krūti.

Pudelīte ir aprīkota ar AirFree vārstu, kas izstrādāts, lai zīdīšanas laikā palīdzētu mazulim norīt mazāk gaisa. Turklāt tas var palīdzēt mazināt tādas problēmas kā kolikas, gāzes un refluksu jeb atvilni.

Mazulis pats kontrolē savu barošanu

Jaunā Philips Avent Natural Response pudelīte gan sajūtās, gan funkcionalitātē darbojas kā krūts. Tā izdala pienu tikai tad, kad bērns aktīvi dzer, tāpēc mazulis pats var kontrolēt savu zīdīšanas tempu un jebkurā laikā apstāties, lai norītu un veiktu ieelpu. Tas nozīmē, ka bērns var saglabāt savu individuālo un dabisko barošanas ritmu, tāpat, kā tas notiek, barojot ar krūti. Īpašais knupja atvērums aizsargā pret piena noplūdēm, tādējādi nezaudējot vērtīgo mātes pienu.

Airfree vārsts

Jaunā pudelīte ir aprīkota ar pretkoliku ventili, kas izvada gaisu no knupja, lai dzerot tas nenonāktu mazuļa vēderā. Tas palīdz mazināt kolikas un diskomforta sajūtu. Papildus tam Philips Avent Natural Response pudelītēm pieejams arī AirFree vārsts. Caurplūsma nodrošina to, ka knupis ir pilns ar pienu pat tad, ja to tur horizontāli, tāpēc mazulis var dzert dabiskā, vertikālā stāvoklī. Gaiss paliek pudelītē un nenonāk mazuļa vēderā, kas palīdzēs mazināt dažādas problēmas, piemēram, kolikas, gāzes un refluksus.