Philips Avent manualais piena pumpītis

22. Jun 2021, 16:46 KitijaE KitijaE

Mans ceļs ideālā piena pumpīša meklējumos ir visai garš. Tas sākās jau gaidību laikā, kurā veicu izpēti dažādās interneta vietnēs, kur mammas dalījās savos pieredzes sāstos un ieteikumos. Tā kā gaidīju savu pirmo bērniņu, man nebija ne jausmas ko sagaidīt no krūtsbarošanas, bet skaidri zināju, ka piena pumpītim ir jābūt manā ikdienas dzīvē, lai nepieciešamības gadījumā varētu sagatvot piena pudelīti.

Nu jau piecus mēnešus sevi saucu par mammu, esmu izmēģinājusi divus dažādus piena pumpīšus, bet nu nekādi nevarēju pie tiem pierast, šķita jau, ka piena pumpīši virspār nav domāti man, ka krūtis vienkārši ir pārāk “nepareizas” priekš tā. Biju jau atmetusi domu, ka varētu izskriet uz pāris stundiņām pie friziera, jo gluži vienkārši, mazā grafiks nepieļautu tik ilgu prombūtni, mazais vēderiņs prasītu ēst ātrāk, nekā matu krāsa būtu paspējusi iedarboties.

Vienu dienu, kamēr mazais gulēja diendusu, iegāju Māmiņukluba vietnē, kurā ieraudzīju, ka tiek piedāvāts piena pumpīša tests. Nodomāju, tieši kā priekš manis. Nevilcinoties nosūtīju pieteikumu, jo trīs lietas, labas lietas, un ziniet, tiešām, šī bija tā veiksmīgā reize.

Philips Avents manuālais piena pumpītis ir viena no veiksmīgajām pieredzēm, ar kuru varu dalīties ar lielāko prieku.

Dizains tam ir lielisks, lai gan tas nav būtiskākais, tomēr, nemelošu, es domāju ka tas ir pirmais ko ievēro visas sievietes, jo mums patīk skaistas lietas, kuram gan nepatīk.

Silikona uzgalis, lūk tā ir maģija, tas ir tik mīksts un maigs, ļoti patīkams krūtij. Uzsvēršu, kaī ir tieši tā daļa, kura citos pumpīšos man nepatika. Biju ļoti patīkami pārsteigta, ka var, ka tiešām var izgatavot ko tik ļoti patīkumu, līdz ar to piena pumpēšana nemaz nav sāpīga un nepatīkama.

Pudelītes tilpus arī ir perfekts, ne par lielu, ne par mazu, kas ir milzīgs plus, jo šobrīd, kad mazais jau ir paaudzies, mēs brīvajā laikā apceļojam Latviju, pārbraucieni mēdz būt vairākas stundas un ratu braucieni pa Latvijas skaistajām pilsētām arī mēdz ievilkties uz vairākām stundām, tad piena pudelīte ir “must have” sarakstā. Tā kā neesmu viena no dromīgajām un stiprajām mammām, kura var pabarot savu mazo arī parciņā uz soliņa, tik tiešām, tās mammas kuras to spēj, ir baigie malači. Es to nespēju gan fiziski, jo mazais ir diez gan smags, gan arī par daudz domāju par to, ko domās citi. Tādēl tagad man ir lieliska iespēja ņem pieniņu līdzi pudelītē, kura ir ļoti parocīga savā izmērā.

Tādēļ, īsumā, tās mammas, kuras ir sava ideālā pumpīša meklējumos, vai jau atmetušas roku tā meklējumos, no sirds iesaku izmēģināt šo Philips Avent piena pumpīti, jo domāju, ka ar šo arī beigsies jūsu meklējumi.

Ja jūs esat:

 • esat aktīvas ceļotājas;

 • mīlat doties garās ratu pastaigās;

 • vēlaties apmeklēt skaistuma procedūras, nesatraucoties par to vai pagūsiet būt atpakaļ laikā, lai mazais varētu paēst;

 • kvalitatīva produkta cienītājas;

 • skaistu produktu mīlētājas;

 • jau atmetušas ar roku atrast lielisku piena pumpīti,

  Tad iesaku Jums iegādāties šo kā pirmo, un ļoti iespējams arī pēdējo piena pumpīti, jo šis jums patiks no pirmās lietošanas reizes. Vai arī tās mammas, kuras jau ir izmēģinājušas citus un nav bijušas apmierinātas, no sirds iesaka noriskēt vēl pēdējo reizi un iegādāties šo Philips Avent piena pumpīti, jo tas tik tiešām ir:

 • kompakts;

 • viegli saliekams;

 • viegli kopjams;

 • ļoti maigs un saudzīgs pret krūtīm

 • viegli lietojams

 • kompleka ir viss nepieciešamaais, lai atslauktu pieniņu un pabarotu jūsu mazulīti.