Philips Avent Connected Mazuļa uzraudzības ierīce

Philips Avent Connected Mazuļa uzraudzības ierīce

29. Apr 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Nu kas tad tajā ir tik īpašs? Vienozīmīgi varu teikt ka pilnīgi viss!

Izmantojot Philips Avent Connected Baby Camera, mēs vienmēr varam paturēt acīs savu mazuli un tas ir ļoti liels palīgs ikdienā. Tā kā nesen esam pārvākušies uz privātmāju un protams nākot pavasarim arī māja prasa laiku un enerģiju es varu tikai priecāties ka man ir tāds palīgs kā Philips Avent kamera – tā ir īpaši izstrādāta, lai pastāvīgi nodrošinātu sasaisti ar mazuli:

1) Drošā savienotā sistēma
2) Savienošana, izmantojot lietotni Baby Monitor +
3) Full HD kamera
4) Funkcijas sirdsmieram

‘’Redziet katru kustību, dzirdiet katru skaņu’’ – jā, arī tētis izmanto šo moderno tehnoloģiju palīgu, jo izmantojot Wi-Fi vai mobilo internetu, uzraudzība un nomierināšana ir pieejama jebkurā vietā! Tik vienkārši - nospiežot pogu, mēs ar mazuli varam dzirdēt viens otra dziedāšanu, mierināšanu vai smieklus bez traucējumiem.

Ar Full HD kameru mēs varam pavisam skaidri sadzirdēt katru troksnīti, guldzienu un žagas. Mazuļa ierīce izmanto Full HD kameru ar nakts redzamību un digitālo tālummaiņu, uzņemot skaidrus mazuļa istabas attēlus gan dienā, gan naktī.


Vēl kas man ļoti patīk šajā ierīcē? – Es varu izvēlēties kādu no 15 nomierinošajiem dārza putnu dziesmu un nakts dabas skaņu ierakstiem vai šūpļa dziesmām, piemēram, Rock-a-Bye Baby, kā arī ir iespēja izveidot savus ierakstus atskaņošanai pēc nepieciešamības. Un visbeidzot — kas gan var būt labāks par vecāku balss skaņām?

Šī kamera piedāvā vēl vienu brīnišķīgu fukciju! - Integrēto istabas termometru ar augstas un zemas temperatūras brīdinājumiem, kas palīdz gādāt par mazuļa labsajūtu miegā un it sevišķi tagad kad klāt jau ir pavasaris.

Vai es ieteiktu šo kameru draugiem, paziņām, jaunajiem vecākiem, mammām tētiem un visiem visiem visiem?? Noteikti Jā!
Atliek tikai iegādāties Kameru, lejupielādēt Baby Monitor+ aplikāciju un izbaudīt tās sniegtās priekšrocības. Un atceries, ka bērns ir dzirdams arī tad, kad tālrunis ir bloķēts vai tiek izmantotas citas lietotnes.