PAR vai PRET nakts pudelīti?

PAR vai PRET nakts pudelīti?

11. Jan 2018, 12:43 Mar&Co Mar&Co

Šoreiz ne par mazuļa ēdināšanu pirmajos dzīves mēnešos, bet nu jau par 1gadnieku, kurš pilnībā pārgājis uz pieaugušo ēdienu, tomēr ir diezgan spēcīgs pieradums pie nakts pudelītes.

Pati patiesībā vainīga pie šī pieraduma izveidošanās, jo Marko ir pirmais bērns un ,paklausoties apkārt dažādu informāciju, domāju, ka pēc nakts pudelītes  bērns nogulēs visu nakti bez mošanās. Pilnīgi aplami, tāpat turpināja celties. Tikai panācu to, ka bērns nevis pats iemiga, bet ar brēku gaidīja savu pudelīti.

No diendusas pudelītes Marko ir atteicies jau 2 nedēļas. Izdevās jau pirmajā mēģinājuma dienā. Bērns pats smuki iemieg, kad papaijāju rociņu, punci. Pa dienu no redzeloka paslēpji pudelīti, lai nebūtu kāre pēc tās.

Vakaros gan sākas brēka, tiklīdz ielikts savā gultiņā, jo rituāls paliel rituāls. Tad nu tagad esmu dilemas priekšā- pārvarēt pāris nakts midzināšanas un traci, vai turpināt uz nakti dot maisījumu, jo esmu dzirdējusi, ka daudzi tā dara pat līdz 2 -3 gadu vecumam. Turpināt nejau tāpēc, lai nebūtu brēka, bet tāpēc, ka piena maisījums satur daudz un dažādus bērnam nepieciešamos vitamīnus. Lai gan ikdienā cenšos piedomāt pie veselīga uztura bērnam, iespējams, nevarētu nodrošināt mazo organismu ar visu nepieciešamo. Līdz šim Marko ir slimojis maz. Varbūt tikai sakritība.

Kāda ir Tava pieredze ar nakts pudelīti? Cik ilgi mazajam to devi? Vai nebija pēc tam problēmas ar priekšzobiņu bojāšanos?

11. Jan 2018, 22:54

Mums redz nav tā pauze pēc izdzeršanas, bet uzreiz aizgriežas un čuč. Domāju līdz 2 gadiem dot kā papildus vitamīnu dzērieni, tālāk manīs😉

mamma88 mamma88 11. Jan 2018, 18:53

Mums nav naksts pudelite, bet ir ikvakara kruts. Nekada vaina.

SauleDace SauleDace 11. Jan 2018, 13:38

Mans viengadnieks arī ēd pudeli uz nakti un no rīta ka agrās brokastis, man nešķiet,ka tas būtu slikti un zobiņus pēc vakara pudeles iztiram. Cik ilgi dosim pudeli neesmu domājusi, gan jau pats pateiks, ka vairs negrib