Izmēģini Eucerin sauļošanās līdzekļus bērniem!

Izmēģini Eucerin sauļošanās līdzekļus bērniem!

12. Jun 2019, 14:55 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Izcili sauļošanās aizsardzības līdzekļi bērniem ar Anti-Stain After Wash* tehnoloģiju. Aizsargā un nomierina bērnu jutīgo ādu un samazina ādas ilgtermiņa bojājumu risku.

Eucerin uzlabotā spektra tehnoloģija piedāvā ļoti augstu aizsardzību pret UVA/UVB un HEVIS gaismu. Sauļošanās līdzeklis atbalsta arī pašas ādas DNS atjaunošanas mehānismu.

UV gaisma ir saules apdegumu galvenais iemesls, bet augstas enerģijas redzamā (HEVIS) gaisma var izraisīt arī brīvo radikāļu iedarbību, kas ādai rada papildu spriedzi.

Eucerin Kids Sensitive Protect SPF 50+ sauļošanās aerosols ir īpaši izstrādāts sauļošanās līdzeklis bērniem, kas nomierina jutīgu ādu un aizsargā to no saules radītiem apdegumiem un saules izraisītiem ilgtermiņa bojājumiem. Piemērots arī atopiskai ādai. Uzlabotā spektra tehnoloģija apvieno platjoslas un fotostabilus UVA/UVB filtrus ļoti augstai aizsardzībai pret UV starojumu ar likohalkonu A, lai neitralizētu UVA un HEVIS gaismas radītos brīvos radikāļus.

Sauļošanās aerosols bērniem iekļauj arī gliciretīnskābi, kas atbalsta pašas ādas DNS atjaunošanas mehānismu. Bez smaržas un īpaši ūdensizturīgs, formula satur arī Eucerin Anti-Stain After Wash* tehnoloģiju. 

Eucerin Kids Sensitive Protect SPF 50+ sauļošanās aerosols ir klīniski un dermatoloģiski pierādīts kā piemērots bērnu jutīgajai ādai, tostarp ādai ar atopisko dermatītu. Var lietot bērniem no trīs gadu vecuma.

*Palīdz samazināt sauļošanās līdzekļa traipu intensitāti pēc mazgāšanas.

Vairāk informācijas par produktu un sastāvdaļām: 

Aerosols 

Losjons 

Kā pieteikties testiem?

Raksti vēstulīti produktutesti@maminuklubs.lv, norādot bērniņa vecumu un kāpēc vēlies izmēģināt produktu!

Atgādinām, ka 7 dienu laikā pēc produkta uzrakstīšanas nepieciešams uzrakstīt atsauksmi maminuklubs.lv.

Produktu varēsi saņemt testēšanai Māmiņu Klubā Vīlandes ielā 1-2 (ieeja no Elizabetes ielas)

Foto: pexels.com