Huggies Pants kopš pirmā bērna kļuvušas tikai labākas! Mums patīk!

Huggies Pants kopš pirmā bērna kļuvušas tikai labākas! Mums patīk!

16. Jun 2017, 15:31 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Laiks nestāv uz vietas, tāpat arī bērni nē. Mūsu mazais saules stariņš jau prot velties un jo dienas kļūst jo aktīvāks un kustīgāks, tāpēc arī autiņbiksīšu nomaiņa prasa aizvien lielāku pacietību un iemaņas no vecāku puses. Un ar katru dienu prasīs aizvien lielāku žonglēšanas prasmi.

Tāpēc mēs izmēģinājām Huggies Pants autiņbiksītes-biksītes. Kā mums patika? Patika! Ļoti patika!

Jāteic, ka piecu gadu laikā, kopš mūsu ģimenē ienāca pirmais bērns, kurš arī nēsāja Huggies Pants, tās ir attīstījušās (lai arī cik savdabīgi tas neskanētu, runājot par autiņbiksītēm). Tās ir kļuvušas daudz mīkstākas un maigāka materiāla. Jo īpaši patīk autiņbiksīšu elastīgā jostiņa, kas patiesi ir ļoti forša un pārdomāta, līdz ar to mazajam rakarim nekas neberž, nekas negrauž. Tā ideāli pielāgojas mazajam, kustīgajam bērniņam, nelaižot garām arī lielās darīšanas. Tas pats attiecas arī uz aptverošajām gumijiņām ap kājiņām – nekas nespiež, taču strādā labi.

20170616153043-23139.jpg

Lai slavēti tie gudrie, kuri izdomāja mitruma indikatoru autiņbiksītēm, jo pateicoties tam nav jāčamda vai jāvelk nost biksītes, lai pārbaudītu, vai tad nu nav pienācis laiks tās nomainīt. Viegli, ērti un praktiski!

Pa šiem pieciem gadiem Pants noteikti ir kļuvušas par pārdomātākajām autiņbiksītēm, jo tagad tās bez problēmām var sānos viegli atplēst,lai viegli novilktu un nebūtu tās jānovelk kā biksītes, kad beigās lielās darīšanas izsmērējas pa visu muguru. Vienkārši atplēšam un noņemam no mazuļa kā parastas autiņbiksītes. Un, kas ne mazāk svarīgi, pateicoties lipeklītim aizmugurē, tās pēc izlietošanas var kompakti sarullēt un izmest.

20170616152934-24955.jpg

Huggies Pants autiņbiksītes – biksītes, domājams, būs labs risinājums vasarai, kad mazuļi skraida puspliki. Skaista dizaina biksītes ar Minnijām meitenēm un Mikimaušiem puišiem, kas uzvilktas pirmajā mirklī pat neizskatās pēc autiņbiksītēm.