EVOLU inhalatori, kas nodrošina kvalitatīvu, saudzīgu un ērtu elpceļu ārstēšanu visai ģimenei

EVOLU inhalatori, kas nodrošina kvalitatīvu, saudzīgu un ērtu elpceļu ārstēšanu visai ģimenei

19. Oct 2023, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Aktīvais slimošanas laiks ģimenē, kurā aug bērni jau droši var izdalīt sākoties ar rudeni un līdz pavasarim. Agrīnā bērna vecumā uzsākot bērnudārza gaitas tā organisms cenšas nostiprināt savu imūnsistēmu, ko bieži veicina dažādu elpceļu saslimšana. Tā rezultātā dienas ritms mainās visai ģimenei, jo pie šādām saslimšanām bērns nevar apmeklēt dārziņu vai skolu un uz nedēļu vai divām nepieciešams izveseļoties, kas visbiežāk notiek mājas apstākļos pieaugušo klātbūtnē.

Vissvarīgākais pamats pareizai un efektīvai ārstēšanai vienmēr būs ārsta norādījumi, pēc kuru ievērošanas atkal jau ģimenei ir iespēja atgriezties ierastajā ikdienas ritmā. Biežākais un viens no saudzīgajiem ārstēšanas veidiem tiek ieteiktas veikt inhalācijas, kas ir efektīva elpceļu slimību ārstēšanas metode.

Mūsdienu medicīnas iekārtu attīstība ir ļāvusi šo elpceļu slimību ārstēšanas metodi veikt ar dažādiem moderniem inhalatoriem, kas karstu kartupeļu tvaiku elpošanu vairs nav salīdzināma ļoti daudz gadus atpakaļ. Pareiza un piemērota inhalatora iegāde ģimenē ir papildus veiksmes atslēga, lai jeb kuram ģimenes loceklim ārstēšanas process neliktos garš un nepatīkams, taču gluži pretēji cenšoties maksimāli izslēdzot jeb kādas diskomforta sajūtas.

EVOLU medicīnas preču ražotājs ir veiksmīgi savu produktu sortimentu papildinājis ar inhalatoriem. Sortimentā ietilpts pagaidām 4 veida inhalatori, kuri katrs par sevi atšķiras funkcionālajā un vizuālajā izpildījumā un viennozīmīgi katra ģimene spēs starp šiem atrast sev vispiemērotāko un atbilstošāko.

Portatīvais Mesh nebulaizers NANO AIR-  membrānas nebulaizers ir ar jaunākajām tehnoloģijām veidotais inhalators, kas ir ideāli piemērots ģimenēm ne tikai ar maziem vai lielākiem bērniem elpceļu slimošanas gadījumā, taču arī alerģiju gadījumā. Tā lielākā vērtība slēpjas tajā, ka tas darbojas uz uzlādēta akumulatora pamata- tas ir pārnēsājams un ir īpaši kluss, kas nodrošina inhalācijas procesa veikšanu ne tikai nakts laikā, bet arī bērnam guļot diendusu. Pārstrādes mehānisms pārvērš zāles miglā un piegādā tās līdz apakšējiem elpošanas ceļiem. Ļoti svarīgi ir uzsvērt, ka EVOLU nano AIR nebulaizerā ir aizliegts lietot zāles ar nogulsnēm, šķidrumus, kas satur eļļas vai cietas daļiņas ieskaitot augu ekstraktus- tas ir izskaidrojams tieši ar membrānas inhalatora uzbūves specifiku un zāļu pārstrādes procesu.

Portatīvais Mesh nebulaizers NANO AIR PRO – ar modernāko MESH tehnoloģiju. Pateicoties unikālajai MESH tehnoloģijai, nebulaizers izsmidzina medicīniskos šķidrumus, veidojot ideāli smalku miglu mērķtiecīgai zāļu piegādei skartajā zonā. Šai ierīcei ir mikroviļņu režīms, kurā izsmidzināšanas ātrums mainās automātiski atkarībā no elpošanas ātruma, kā arī ir  iespēja patstāvīgi regulēt smidzināšanas ātrumu! Inhalācijas proces sākas ar vidēju izsmidzināšanas ātrumu (0,45 ml/min), ātrumu var pielāgot, pēc vajadzības nospiežot "+" un "-".  EVOLU NANO AIR PRO ir mazs, kluss un viegls. Ielejiet medikamentus medicīniskajā zāļu kausiņā, un ierīce ir gatava lietošanai! Varat to nēsāt līdzi un izmantot jebkur. Ļoti svarīgi ir uzsvērt, ka EVOLU nano AIR nebulaizerā ir aizliegts lietot zāles ar nogulsnēm, šķidrumus, kas satur eļļas vai cietas daļiņas ieskaitot augu ekstraktus- tas ir izskaidrojams tieši ar membrānas inhalatora uzbūves specifiku un zāļu pārstrādes procesu.

Kompresora inhalators UNIVERSAL -  kompresora nebulaizers ir kompakta izmēra inhalators, kas darbojas pieslēdzot pie rozetes. Kompresora inhalatora priekšrocība ir praktiski neierobežotajā zāļu veidu izmantošanā. Tā izdotā skaņa inhalācijas laikā ir raksturīga tieši kompresora inhalatoriem, kas skaidrojama ar tehnisko motora uzbūvi. Tā kā pielietošana notiek apstākļos ar elektrības avota pieeju un zāļu pārstrādes process notiek nedaudz skaļākā veidā, EVOLU UNIVERSAL kompresora nebulaizers ir draudzīgāks raugoties no cenu kategorijas.

Kompresora inhalators SUPER CAR - kompresora nebulaizers dēļ sava atraktīvā izpildījuma palīdzēs šo inhalācijas procesu padarīt patīkamāku. Motora uzbūve arī ir balstīta uz kompresora motora specifiku. Ir novērots, ka tieši kompresora inhalatora skaņa var būt par iemeslu bērna nevēlēšanos veikt šo ārstēšanas metodi, tādēļ EVOLU SUPER CAR ar savu veidolu šīs bailes samazinās. Kā jau zināms iedarbināta mašīna rada skaņu, kas bērnam veidos kopējas asociācijas ar to un inhalācija tiks pavadīta mierīgā režīmā.

Svarīgi uzsvērt un atgādināt, ka pirms inhalācijas procesa uzsākšanas ir obligāti jākonsultējas ar ārstu, kurš dos norādes gan par zālēm, gan inhalācijas biežumu un tik pat svarīgi iepazīsties ar inhalatora lietošanas instrukciju.

Visiem EVOLU inhalatoriem to sastāvā nāk visi neieciešamie aksesuāri, lai produkts būtu gatavs lietošanai pēc to iegādes kopā ar zālēm. 

Kur iegādāties inhalatorus un nebulaizerus?

Lai nodrošinātu maksimālas ērtības, inhalatorus un nebulaizerus jūs varat iegādāties interneta veikalā https://evolu.lv/

Šeit Jūs atradīsiet dažādus modeļus, kas ir piemēroti visu vecumu bērniem. 

evolu.lv garantē produkcijas kvalitāti un ērtus piegādes nosacījumus, lai nodrošinātu Jūs ar visu nepieciešamo, lai varētu rūpēties par Jūsu bērna veselību.


EVOLU arī aicina sekot līdzi dažādām aktivitātēm, publikācijām un konkursiem sociālajā vidē:
Facebook: https://www.facebook.com/evolu.lv

Instagram: https://www.instagram.com/evolu.electronics.latvija/

Youtube: https://www.youtube.com/@EvoluElectronics