5 padomi, lai ģimenes fotosesija izdotos!

07. Mar 2016, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Tā vien šķiet, ka ar katru gadu laiks sācis steigties arvien ātrāk, tāpēc fotogrāfijas un video ir tie, kas mums atgādinās par to, kā reiz ir bijis. Mums, lielākoties, no bērnība saglabājušās vien dažas fotogrāfijas, jo toreiz nebija iespēju fotografēt katru dienu un fotosesija bija īpašs notikums. Patiesībā arī mūsdienās fotosesija ir kas īpašs, jo ikdienas mirkļus mēs katrs iemūžinām ar saviem gudrajiem telefoniem. 

Taču fotosesija nav tikai reize, kad mēs skaisti sapošam savus mazos un lūdzam viņiem smaidīt, fotosesija ir arī jaunu iemaņu apgūšana – kā tas ir būt visu uzmanības centrā, nesamulst un spēt sevi parādīt.

Mums bija iespēja piedalīties atmiņu veidošanā mūsu kolēģes Jūlijas Ekkertes fotostudijā, kur mazās jaunkundzes un viens pavisam mazs kungs bija ieradies, lai taptu skaistas fotogrāfijas.

Liels paldies jāsaka veikaliņam Glam Collection, kurā top Latvijā radīti apģēbi un aksesuāri bērniem, par svētku tērpu sarūpēšanu mazajām princesēm Elizabetei un Luīzei – kupli svārki, greznas matu rotas, kura gan meitene nesapņo par ko tādu? Arī par mazo princi Gustavu bija padomāts – koši svētku tauriņi viņam ļoti piestāvēja.

Izvēlies piemērotu laiku!

Ja esam ieplānojuši savam mazajam fotosesiju, vēlams darīt to laikā, kad zinām, ka diendusiņa būs pagulēta un bērniņš būs labā noskaņojumā.

Atceries par interesantiem akcentiem!

Tāpat vēlams padomāt par fotosesijas aksesuāriem – vēlams, lai ir kas tāds, kas piesaista bērna uzmanību un mazais kaut neilgu brīdi uzkavētos uz foto fona.

Parūpējies par rezerves apģērbu! 

Pirms došanās ciemos vai uz kādu svinīgu pasākumu tiek sagatavots viss līdzi ņemšanai, visbiežāk jāpadomā par diviem svinīgiem apģērba komplektiem, jo kā jau ar mazuļiem – nekad neko nevar zināt.

Dod priekšroku viegli uzvelkamām autiņbiksītēm!

Tāpat tiek padomāts par autiņbiksītēm, jo bērniņi, kad tie apguvuši prasmi staigāt, ir tik ļoti kustīgi, ka nomainīt autiņbiksītes kļūst par lielu iziacinājumu vecākiem, tāpēc lielākoties vecāki par labām atzīst tās autiņbiksītes, kas ir viegli un ātri uzvelkamas.

Apbruņojies ar lielu pacietību! 

Godīgi sakot, māmiņām un tētiem fotosesijas laikā ir diezgan liela noskriešanās, tāpēc vēlams apbruņoties ar lielu pacietību, jo nav jau tā, ka tāds mazs viengadnieks labprāt sēž, kur nolikts. Ja reiz apkārt notiek tik interesantas lietas – jādodas izpētīt.

 

Mēs ceram, ka esam jūs iedvesmojuši, lai drīzumā sarīkotu saviem mazajiem kādu jauku fotosesiju un foto albumā būtu par vienu atmiņu dienu vairāk.

Māmiņu Klubs