“Izkrāso sapni!” - piesaki bērnistabu pārvērtībām!

29. Apr 2022, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Vēlies pārmaiņas mājoklī un iepriecināt bērnus ar elpu aizraujošām pārvērtībām viņu istabā? Televīzija sievietēm “STV Pirmā!” un “Māmiņu Klubs” aicina ģimenes šajā pavasarī piedalīties TV projektā – “Izkrāso sapni!”, kura ietvaros kādā mājoklī tiks veiktas bērnistabas pārvērtības! Mūsu komanda kopā ar meistariem, interjera dizaineri un atbalstītājiem īstenos pārmaiņas, lai šo procesu atspoguļotu arī noderīgos video padomos un TV raidījumā “Māmiņu Klubs”!

Kā piedalīties projektā “Izkrāso sapni”?

-    Īpaši aicinātas jaunās ģimenes, kas vēl tikai gaida bērniņu vai kam jau ir mazi bērni, un ir mājoklī paredzēta telpa tieši bērnu istabai;

-    Varbūt jūsu mājoklī ir arī balkons vai terasīte? Palīdzēsim labiekārtot arī to, lai bērniem būtu patīkama un zaļa vide!

-    Telpai tiks veiktas kosmētiskās pārvērtības un palīdzēsim arī atrast piemērotākos interjera risinājumus

-    Ģimene, kas tiks izvēlēta bērnistabas pārvērtībām, piedalīsies arī TV raidījumā “Māmiņu Klubs” , kā arī aicināta dalīties ar savu stāstu, “pirms” un “pēc” kadriem un  uzticēties pārvērtību komandai!

TV raidījuma “Māmiņu Klubs” vadītājas Kristīne Beitika un Līva Spurava aicina: “Kad ģimenē ienāk bērniņš, visa dzīve izmainās! Jāmainās līdzi ir arī dzīves telpai! Ja arī jūs vēlaties piedalīties savas bērnistabas pārvērtībās un iegūt balvā bērnistabas remontu, aicinām piedalīties un iemūžināt šo procesu TV kadros!”

Sūti savas telpas fotogrāfiju, ģimenes foto un aprakstu, kā arī dzīvesvietas adresi uz bernistaba@maminuklubs.lv līdz 2.maijam! Māmiņu Kluba komanda izskatīs visus pieteikumus un viena veiksmīgā ģimene tiks pie savas sapņu bērnistabas!

Lai izdodas!

Sapņus piepilda Luminor, Sadolin un Kurši