VIDEO Projektā "Jaundzimušā 12 nedēļas": devītā nedēļa. Veidosim rituālus!

20. Jan 2014, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Iespējams, jau deviņu nedēļu vecumā mēs sākam arvien vairāk nojaust, kā veidojas mazuļa dienas ritms. Lielākoties mēs esam dzirdējušas stāstus no savām mammām par to, ko nozīmē dienas režīms bērniņam, jo mēs tikām tā audzinātas – pēc noteikta grafika, taču par laimi mūsdienu speciālisti uzskata, ka pieturēties pie stingra dienas režīma nav nepieciešamības, jo bērniņā pašā ar laiku veidosies noteikts ritms.

Un tomēr, lai kā mēs turētos pretī dienas kārtībai, tā esot kopā ar mazulīti vairāk vai mazāk ir līdzīga: bēbītis čuč, tad viņš kādu laiku pavada nomodā, mēs barojam savu mazulīti, mainām viņam autiņbiksītes, pārģērbjam un dodamies pastaigās. Protams, tam visam jānotiek saskaņā ar mazuļa vēlmēm, tāpēc tas nav nekas ārkārtējs, ja bēbītis miedziņā ir pavadījis ilgāku laiku vai esam viņu ieaijājušas nedaudz agrāk nekā iepriekšējā vakarā. 

Sekojot noteiktam dienas ritmam, ja tas veidojas dabiski, ar laiku mēs jau varēsim paredzēt – kad mums bērniņš ir jābaro un kad viņš labprāt nosnaudīsies, iespējams, iemigšana bēbītim kļūs būs vieglāka un arī apetītei nekas netraucēs.

Pastāsti par rituāliem Tavā ģimenē!

IZVEIDO SAVA JAUNDZIMUŠĀ KOLĀŽU ŠEIT->>>

20131115112130-36574.jpg

Huggies® Newborn ZIEMAS loterija! Piedalies un laimē jaundzimušā apģērbu komplektu!