Transformējamā bērnu gultiņa. Vai tā patiks mazulim un tev?

Transformējamā bērnu gultiņa. Vai tā patiks mazulim un tev?

26. Oct 2020, 23:49 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Šobrīd mazuļiem paredzētās transformējamās 7in1 apaļās un ovālās gultiņas kļūst aizvien populārākas. Kādas ir to funkcijas, priekšrocības un vai šāda veida gultiņa būs piemērota tavam bērnam?

Transformējamai gultiņa, salīdzinot ar klasiskajiem modeļiem, ir vairākas priekšrocības. Pirmkārt, tā aizņem mazāk vietas. Otrkārt, to var viegli tranformēt līdz ar augošo bērnu. Ja parastajā taisnstūrveida gultā bērns var gulēt līdz aptuveni trīs gadu vecumam, tad transformējamā gultiņa būs piemērota vismaz līdz pamatskolas vecumam. Un šīs nebūt nav vienīgās transformējamo gultiņu priekšrocības.

Atkarībā no mazuļa vecuma un vajadzībām, gultai pieejamas līdz pat septiņām dažādām pārveidošanas iespējām, tāpēc to galvenā priekšrocība ir to daudzpusība un izturība.

Tev ik pēc pāris gadiem nav jāpērk jauna gulta

Iegādājoties transformējamu gultiņu, tā augs līdz ar bērnu līdz pat pamatskolas vecumam!

Izvēloties bērnam gultiņu, tai jābūt stiprai, izgatavotai no dabīgiem materiāliem, vēlams, no koka. Tāpat arī svarīgi, lai gulta būtu ventilējama – sānu virsmas būtu izgatavotas no līstītēm, kas novietotas drošā attālumā, kā arī gultas apakšā būtu ventilācijas atveres. Protams, bez šī visa vecākiem arī svarīgi, lai gultiņa būtu skaista un oriģināla, jo dizainam ir liela nozīme.

MaxyKids gultiņas atbilst visiem Eiropas standartiem

TOP 5 galvenās MaxyKids gultiņu priekšrocības

  • Unikāls dizains

Tagad ir grūti vairs pateikt, kuram pirmajam radās ideja par apaļas gultiņas izveidi, taču tā, visticamāk, aizgūta no bērna šūpulīša, kuru sendienās izmantoja mūsu senči. Šķiet, ka, esot apaļā telpā, mazulis jūtas gluži kā māmiņas puncī, kas arī veicina viņa labāku pielāgošanos jaunajai, plašajai pasaulei. Turklāt psihologi arī uzskata, ka apaļas formas bērnu nomierina un veicina daudzpusīgāku viņu attīstību.

Stūru neesamības dēļ gultiņa aizņem mazāk vietas, ir kompaktāka un traumu risks ir samazināts līdz 0. Ritentiņu dēļ to ir viegli pārvietot pa mājokli, tā ļaujot bērniņam atrasties pēc iespējas tuvāk māmiņai, kā arī mazulim paveras vienmērīgāks skats uz visām pusēm, kas ļauj viņam labāk iepazīt pasauli.

Stilīgs, unikāls dizains, kas lieliski iekļaujas ikvienā interjerā, ir papildu bonuss vecākiem ar labu gaumi.

  • Gultiņa ir transformējama «7 in 1» un aug kopā ar bērnu

Gultiņa aug līdz ar bērnu un ir viegli transformējama, pielāgojot to attiecīgā brīža vajadzībām.

Vecākiem bērniem gultiņu var paplašināt līdz par 175x75 cm izmēram, kas ir gultiņa trešā transformējamā versija. Savukārt brīdī, kad mazulis sāk aktīvi kustēties un izzināt pasauli, noderēs ceturtais variants – sētiņa. Tikai dažu minūšu laikā varat gultiņas pamatni pārvietot uz zemāko pozīciju, iegūstot bērnam drošu un ērtu spēļu zonu.

Pienāks brīdis, kad bērns gribēs pats kāpt gultiņā, tāpēc sniedz viņam tādu iespēju! Ir tikai jānoņem viena gultiņas sāna siena, ritentiņi un tā pārvērtīsies par mazu dīvānu, kas aizvien ir mājīgs un drošs bērnam. 

Kad bērns būs paaudzies, dīvānu var piemērot līdz pat 175cm garumam.

Visbeidzot, pusaudžu istabā varat izmantot gultiņas septīto versiju, pārveidojot to par krēslu, kas iztur līdz pat 90kg svaru. Tātad, būs piemērots gan bērniem, gan pieaugušajiem.

  • Ilgtspējīga: esi harmonijā ar dabu

Jaundzimušais lielāko dienas daļu pavada gultiņā, tāpēc ir svarīgi, lai tās izgatavošanā izmantoti materiāli būtu dabīgi un bērna veselībai draudzīgi. MaxyKids bērnu gultiņas ir izgatavotas no augstākās klases dižskābarža un to ražošanā izmantotas drošas un hipoalerģiskas krāsas uz ūdens bāzes.

  • Drošība katrā detaļā

Drošība ir pirmais aspekts, kam jāpievērš uzmanība, izvēloties bērnam gultiņu. Tāpēc novērtēsi MaxyKids bērnu gultiņas, kurām ir pārdomātas visas detaļas:

-konstrukcija ir nostiprināta ar savienojušo loksni, ko citi ražotāji bieži vien ignorē. Tieši pateicoties tai gultiņa ir tik stabila, un vecāki var būt droši par bērnu par tad, ja viņš gultiņā no sirds izlēkājas.

- ritentiņi ir pievienoti savienojošam stienim nevis apakšējā arkā, tāpēc tie nevar izkrist, kā arī aiz tiem neaizķersies ne tavas, ne bērna kājiņas;

- attālums starp līstēm ir 6,5cm. Tas izslēdz bērna traumu iespējamību vai pat galvas iestrēgšanu starp redelītēm. Gultiņa pilnībā atbilst striktajiem GOST standartiem bērnu mēbeļu ražošanā.

  • Visu var iegādāties vienuviet

Ikviena māmiņa zina, cik tas ir nogurdinoši, ja vajag apskriet teju pusi pilsētas, lai iegādātos bērniņam nepieciešamās mēbeles un to detaļas. Tramsformējamā MaxyKids gultiņa aizstās daudzos pirkumus, visas vajadzības un vēlmes apvienojot vienā pirkumā.

Mūsu kontakti: