Skolēnu mācību firma radījusi rotaļlietas vismazākajiem

Skolēnu mācību firma radījusi rotaļlietas vismazākajiem

16. Dec 2023, 19:48 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Sensorās prasmes ir ļoti svarīgas mazuļa attīstībā, jo tas ir viens no galvenajiem veidiem, kā viņš iepazīst gan savu ķermeni, gan arī apkārtējo pasauli. Lai trenētu maņas, nepieciešama stimulu dažādība – dažādas formas, faktūras un krāsas. Aptaustot dažādas virsmas un faktūras, tiek attīstītas mazuļa maņas.

“Astoņkājītis”

Mīksta rotaļlieta – šūts astoņkājītis, kura kājiņas ir piepildītas ar smalkiem, cietiem materiāliem - ķiršu kauliņi, vīnogu kauliņi un koka pērlītes, kas palīdz attīstīt mazuļa tausti, sīko motoriku.

Pētījumos pierādīts, ka tieši aktīva un mērķtiecīga maņu stimulēšana ir tā, kas rada jaunas centrālās nervu sistēmas sinapses (nervu sistēmas pamatstruktūras). Proti – jo vairāk vecāki palīdzēs bērnam maņas attīstīt un izprast, jo labāk. 

Pirmajā dzīves gadā visa pasaules iepazīšana mazulim notiek, ļoti pastiprināti izmantojot tieši tausti. Un tauste ir arī ir tā, kas agrīni palīdz attīstīt bērniņa runu. 

 

“Kubs”

Mīksta rotaļlieta mazuļu sensoro prasmju attīstīšanai - kubs, kura sešas puses izveidotas dažādas - dažādu tekstūru audumi un materiāli, lentītes,  koka  riņķi, virtenes ar koka bumbiņām, u.c. elementi.  

Izmērs 10x10cm.

Ražojumus iegādājies, sazinoties https://www.instagram.com/smu_happyoctopus/ vai rakstot WhatsApp +37122179187