Philips Avent manuālais piena pumpis

Philips Avent manuālais piena pumpis

22. Jun 2021, 18:52 nuuniite nuuniite

Mana pieredze ar Philips Avent manuālo piena pumpi.
 

Saņemot ziņu par iespēju izmantot šo pumpi, ar nepacietību gaidīju, kad saņemšu to. Šobrīd tieši ar vīru atradāmies karantīnā un bija ļoti daudz domu par piena vērtīgumu šajā laikā un iespēju kā pasargāt meitiņu.

Atverot kasti tā iekšā bija tik sakārtota, organizēta un nekā lieka- iekšā pumpis, pudelīte ar aksesuāriem, krūštura ieliktņi un instrukcija. Bet viss jau saprotams pēc izskata, vienkārši un gaumīgi. Kā jau saka- viss ģeniālais ir vienkāršs un tas tik ļoti atbilst šim manuālajam piena pumpim. 

To nosterilizējusi, nespēju sagaidīt, kad varēšu to izmēģināt. Esmu lietojusi citas firmas piena pumpjus, bet ar tiem “nesadraudzējos”, jo vai nu atslaucot bija sāpīgi, vai neveidojās vakums utt. Tad nu biju cerību pilna, lai šoreiz šis atbilst visām manām iecerēm, visam, kā esmu iedomājusies. Tad nu ķēros pie mēģināšanas.

Pirmkārt, paņemot rokās- ļoti viegls, ērts, perfekti rokturis pieguļ plaukstai. Pie krūts pieguļ ideāli- man ir lielas krūtis un ar citiem bija jāpietur arī pati krūts, savādāk labi nepiegulēja un neveidojās vakums, līdz ar to turot arī nosprostoju kādu piena kanālu un tas tik veiksmīgi netecēja, bet ar šo varēju pilnībā atbrīvoties. Atvere, ja to tā var nosaukt, kas pieguļ krūtij pārklāta ar patīkamu, gumijotu apvalku, krūts pa to neslīd un sajūta viegla un patīkama saskaroties ar ādu. 

Otrkārt, ar pirmajiem roktura spiedieniem jau tek piens. Ģeniāli. Nekas nav “jāuzkačā”. Ar šo biju iepriekš saskārusies, ka pirmais padsmit reizes jāpumpē un jāspiež rokturis, kad tikai sāk tecēt piens. Šis ir tik perfekti veidots, ka piens tek jau ar pirmo roktura spiedienu. Sajūta patīkama kā masētu krūti vai barotu bērniņu. Piens tek viegli, strauji, ātri pildas pudelīte. Tas patiesi un vēl vairāk attaisnoja manas iedomas un cerības! Vēl lieliskāks kā spēju iedomāties.

Pudelīte, kas nāk komplektā arī ir ļoti ērta. Meitiņa akceptēja pieniņu dzert no tās, piens tek vienmērīgi un visvairāk bija bail par sarīšanos/aizrīšanos, bet piens strauji ārā netek, līdz ar to paēda mierīgi. Neprotestēja un bija ēdot mierīga. Šis man arī bija ļoti svarīgi, jo pati ciešu no migrēnas lēkmēm un, ikreiz, kad tās mani pārņem, dzeru zāles, kuru iedarbības laikā ar krūts pienu meitiņu barot nedrīkstu. Tāpēc gan pats piena pumpis, gan pudelīte manā dzīvē ir ļoti svarīgas sastāvdaļas, lai saglabātu ekskluzīvu zīdīšanu un patiesi novērtēju Philips Avent sniegtās iespējas.

Esmu ļoti, ļoti, ļoti apmierināta ar manuālo piena pumpi un tā aksesuāriem. Pumpējot sajūta, ka tas radīts tieši manām krūtīm. Sajūta patīkama, krūtsgali nav samocīti, piena banka veidojas. Milzīgs paldies par iespēju no manis un manas mazās meitiņas. Viņa patiesi šo novērtēs, jo krūts piens ir ļoti vērtīgs un varēšu to izmantot arī gatavojot biezenīšus un sākot piebarot. No sirds iesaku pumpi ikvienai jaunajai māmiņai, kas ekskluzīvi zīda savu mazulīti. Šis noteikti ir “must have” jeb neatņemama sastāvdaļa krūtsbarojošas māmiņas palīgierīču sarakstā. Iesaku arī tām mammām, kas nav drošais vai spēs atslaukt utt, tieši šis Philips Avent pumpis ir tik perfekts, vienkāršs un saprotams, ka pieniņu atslaukt izdosies ikvienai bez sāpēm, bez diskomforta un bez neizdošanās sajūtas, to varu patiesi garantēt, ka izdosies! Tieši tik lielisks tas ir!