Pāra attiecības mazuļa pirmajā dzīves gadā ONLINE

Pāra attiecības mazuļa pirmajā dzīves gadā ONLINE

23. Dec 2020, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Liela daļa jauno ģimeņu atzīst, ka attiecības pēc mazuļa dzimšanas, ir nedaudz „sašķobījušās”, vai arī tās uzturēt ir grūtāk nekā iepriekš. Lai tavās attiecībās šādu problēmu būtu mazāk, sagatavojieties pārmaiņām jau laikus, psiholoģes Diānas Zandes ONLINE lekcijā„Pāra attiecības mazuļa pirmajā dzīves gadā”!

PIESAKIES ONLINE SEMINĀRAM ŠEIT->>>

„Pienākot nopietnām pārmaiņām, tās izjūt visa ģimene. Tad, ja cilvēki līdz šim ir dzīvojuši pārī, bet pēkšņi ģimenē ienāk mazulītis, pāra attiecības ir jāmaina, jo tās gluži fiziski nevar palikt tādas, kādas bijušas iepriekš!

Pirmais gads pēc bērniņa nākšanas pasaulē ir ārkārtīgi skaists, bet vienlaikus, tas arī ir pārpilns dažādu risku pāra savstarpējām attiecībās.

Tādēļ šajā seminārā uzzināsiet par pirmo gadu pēc mazuļa nākšanas pasaulē, par brīdi, kad partneri no pāra statusa pārtop trijādē, un kļūst par ģimeni ar bērniņu.

Par semināru:

  • Tā mērķis ir sagatavot jaunos vecākus jaunajiem uzdevumiem, kādi viņus kā pāri, šajā jaunajā dzīves posmā sagaida.

  • Tāpat seminārā uzzināsiet par pārmaiņām partnerattiecībās: gan par to, kas pēc dzemdībām ģimenē mainās, gan par seksualitāti un brīvā laika pavadīšanu, gan naudas jautājumiem pēc mazulīša ienākšanas šajā pasaulē. Tātad par situācijām, kas ir likumsakarīgas!

Šie visi jautājumi bērna pirmā dzīves gada laikā kļūst aktuāli, un dažbrīd partneru savstarpējās attiecībās rada grūtības. Par to visu šajā seminārā tiks runāts, tomēr mērķis nebūs sabiedēt, bet gan par to pastāstīt, lai jaunie vecāki šīm iespējamajām grūtībām jau būtu nedaudz sagatavojušies, pirms viņi ar tiem saskarsies!

Online lekciju vada kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite, psiholoģe Diāna Zande

„Tas, ka pāra attiecības pēc mazuļa dzimšanas nedaudz „sašķiebjas”, nav sliktais stāsts par pāri, bet tas ir stāsts par situāciju, kurā kuģis no līča izbrauc jūrā, kur nepieciešams nedaudz cits manevrs,” līdzībās runājot, stāsta Diāna Zande.

Piesakieties uz online semināru „Pāra attiecības mazuļa pirmajā dzīves gadā” un uzziniet, kāds „manevrs” nepieciešams jūsu attiecībās, tajās ienākot mazulītim! Gūsiet gan praktiskas zināšanas, gan reālu pieredzi, kuru likt lietā, lai sekmīgi kļūtu par vecākiem, ļaujot augt bērniņam un vienlaikus justies labi pašiem!

Kā notiek tiešraides lekcija?

Lekcijas cena - 15.00 EUR.
Lai piedalītos, lūdzu rezervējiet savu vietu, aizpildot pieteikumu
Reģistrējoties, jūs saņemsiet priekšapmaksas rēķinu, ko lūdzam apmaksāt līdz lekcijas dienai, atsūtot maksājuma uzdevumu uz sandra.livmane@maminuklubs.lv
Pirms lekcijas tiešraides saņemsiet savā e-pastā tiešraides linku
Tiešraides laikā ir iespēja uzdot savus jautājumus rakstiski!

Kur notiks?

Online www.maminuklubs.lv

Cik maksā?

€ 15 par lekciju

 

Māmiņu Kluba Vecāku Skola piedāvā arī citas:

Māmiņu Kluba ONLINE lekcijas un nodarbības  

par topošiem un jaunajiem vecākiem aktuālām tēmām.

Māmiņu Kluba Vecāku skola aicina iegādāties arī:

Māmiņu Kluba E- lekcijas

par topošiem un jaunajiem vecākiem aktuālām tēmām.

Arī turpmāk Māmiņu Kluba Vecāku skola piedāvās arvien jaunus kursus tiešraidē un kā video lekcijas! Sekojiet līdzi jaunumiem un esiet veseli!

PIESAKIES ONLINE SEMINĀRAM ŠEIT->>>