KONKURSS: Dalies ar savām pirmajām emocijām, pirmo reizi turot rokās savu mazulīti!

KONKURSS: Dalies ar savām pirmajām emocijām, pirmo reizi turot rokās savu mazulīti!

13. Jan 2022, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Bēbīšu kluba mazulītis Kristians jau nosvinējis savu 1. mēneša jubileju. Mazais puisēns turpina izzināt jauno un plašo pasauli, kas katru dienu atklāj aizvien jaunas krāsas, sajūtas un emocijas.

Līdz ar Kristianu vecāku lomā aug arī Santa un Kalvis, kuriem šis ir pirmais bērniņš, tāpēc it viss ir vēl jo vairāk nezināms un satraucošs. Tam, kā aug un attīstās Kristians, kā pirmais gads vecāku lomā paiet Santai un Kalvim, vari sekot līdzi gan Māmiņu Kluba portālā, gan arī Māmiņu Kluba TV raidījumā.

Par pirmajām sajūtām vecāku lomā Santa un Kalvis dalījās Māmiņu Kluba TV raidījumā. Piekritīsi, ka brīdis, kad pirmo reizi rokās turi savu mazulīti, ir maģiskas. Padalies arī tu ar savām sajūtām!

Nāc uz Māmiņu Kluba FACEBOOK un/ vai Instagram lapu un komentāros pie konkursa ieraksta pastāsti:

  • kādas bija tavas pirmās sajūtas, kad rokās paņēmi savu tikko dzimušo mazulīti?

Starp visiem komentāriem 18.janvārī izlozēsim vienu laimīgo, kuram dāvināsim

balvu no MA KIDO

Dāvanu komplektā ietilpst:

  • Twistshake termosa pudelīte
  • Personalizēts body (Konkursa uzvarētājs pats izvēlēsies, ko rakstīt uz sava body) 
  • Knupīša turētājs no LittleDutch
  • Koka ripulītis "Esmu klāt" 

Jaundzimušā aprūpe un zīdīšana nav vienīgās prasmes, kas jāzina par tikko dzimušo mazuli, tāpēc uz tikšanos jaundzimušā adaptācijas lekcijā 25.janvārī!

„Pirmajos mēnešos un pirmajā dzīves gadā nobriest bērna nervu sistēma un atsaucība uz apkārtējās vides stimuliem. Veidojas emocionālā pasaule, attīstās maņas. Bērnam jāpielagojas pie visa jaunā. Adaptacijas pamatā ir pierašana pie ikvienas situācijas, kas ienāk mazuļa dzīvē”, stāsta Diāna Zande.

Šī tiešsaistes lekcija būs piemērota topošajiem un pavisam jaunajiem vecākiem, kam tikko piedzimis bērns –tā būs veltīta tik svarīgo pirmo attiecību veidošanas pamatiem, un padziļinati tiks skatītas mazuļa vajadzības, iekšējā pasaule un maņu attīstība.

Pirmie mēneši mazuļa dzīvē: svarīgākais par zīdaiņa attīstību un attiecībām ar mazuli, kopā ar Diānu Zandi tiešsaistē ZOOM.US