Grūtnieču diena: Iekārtojam vidi jaundzimušajam

Grūtnieču diena: Iekārtojam vidi jaundzimušajam

23. May 2023, 09:12 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Veikalos jaundzimušo lietu piedāvājums ir tik plašs, ka ne izvēlēties! Un jaunajiem vecākiem ir vēlme iegādāties visu, lai nodrošinātu savu bērniņu ar visu labāko, bet vai tas patiesi ir nepieciešams?

26. maijā Grūtnieču dienā tiksimies ar topošo Pikler pedagoģi, fizioterapeiti, Māmiņu Kluba Vecāku skolas lektori Klaudiju Hēlu, lai uzzinātu, kā iekārtot vidi jaundzimušajam. Domājams, pēc šīs lekcijas tu pārskatīsi daudzus iepriekš ieplānotos pirkumus, jo apjautīsi, ka tas viss jaundzimušajam nemaz nav nepieciešams.

REĢISTRĒTIES GRŪTNIEČU DIENAI

26.maijā Māmiņu Kluba Vecāku skola aicina ikvienu topošo māmiņu uz Lielo Grūtnieču dienu, kas ir lieliska iespēja vienas dienas laikā tiešsaistē satikt atzītus speciālistus un vienuviet noklausīties deviņas vērtīgas lekcijas par grūtniecību, dzemdībām un pirmajām dienām kopā ar mazulīti.

Protams, kā gan bez dāvanām! Ikviena Grūtnieču dienas dalībniece tiks pie lieliskām dāvanām no mūsu atbalstītājiem, tāpēc, reģistrējoties pasākumam, neaizmirsti komentāros norādīt sev ērtāko Omniva pakomātu, uz kuru nosūtīt tev dāvanas!

Nesatraucies, ja 26. maijā dienas steigā nevarēsi noklausīties visas lekcijas, jo vēl 10 dienas pēc pasākuma tās tev būs pieejamas ierakstā, lai varētu noklausīties netraucēti sev ērtākā laikā.

REĢISTRĒTIES GRŪTNIEČU DIENAI