Dažādās krūts zīdīšanas pieredzes. Mammu stāstu 2. daļa

Dažādās krūts zīdīšanas pieredzes. Mammu stāstu 2. daļa

11. Aug 2021, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Lai arī cik ļoti gatavotos mazuļa nākšanai pasaulē, visu nekad nevar 100% paredzēt. Tāpat ir ar bērniņa zīdīšanu.

Kamēr vienai māmiņai bērniņa barošana ar krūti izdodas bez aizķeršanās, citai nākas pacīnīties par piena daudzumu vai piesaistīt konsultanta palīdzību, kas ieteiks labākās zīdīšanas pozas, lai mazulītim un māmiņai būtu vieglāk.

Lai parādītu, ka pieredzes var būt dažādas, Māmiņu Klubs apkopojis dažādas krūts zīdīšanas pieredzes, starp kurām, iespējams, saskatīsi arī kādu savam stāstam līdzīgu.

***

Savu meitiņu baroju ar krūti līdz 2 gadu vecumam, pat nedaudz ilgāk. Droši vien būtu barojusi ilgāk, bet man pašai bija veselības problēmas un bija jālieto antibiotikas. Sākums nebija viegls. Pēc dzemdībām meitiņu ielika inkubatorā un baroja ar zondi, vēlāk ar pudeli. Kad tika ārā no inkubatora, krūti nemācēja ņemt. Mēnesi atslaucu savu pienu un devu ar pudelīti. Paralēli mēģināju iemācīt ņemt krūti, gan aicināju zīdīšanas konsultanti, gan pati cīnījos. Tikai pēc mēneša beidzot pirmo reizi paņēma krūti, kas bija milzīga uzvara mums abām. Visu zīdīšanas laiku, līdz to 2 gadu vecumam, regulāri konsultējos ar zīdīšanas konsultanti, jo bija visādas aizķeršanās, t.sk., par vēdera izeju saistībā ar uzņemto pieniņu utt. Milzīgs ieguvums no krūts barošanas bija tas, ka principā meita vienmēr iemiga pie krūts, līdz ar to gulētiešana mums bija patīkams un mierīgs pasākums.

/Madara/

***

Esmu māmiņa nu jau 8,5 mēnešus vecai meitiņai. Ar zīdīšanu mums sākumā gāja grūti. Otrajā naktī pēc dzemdībām viņa no krūts atteicās, paldies Dievam par Siguldas slimnīcas bērnu māsiņām, kuras nāca palīgā atslaukt pienu un pabarot mazo, tā mums nācās līdz 4 mēnešu vecumam sadraudzēties ar uzgaļiem, no kuriem meita atteicās tiklīdz sāka nākt zobi, tagad veiksmīgi zīžam un esmu ļoti priecīga, ka nepadevos pie pirmajām grūtībām.

/Linda/

Philips Avent - Tavs atbalsts krūts ēdināšanā

Philips Avent manuālais piena sūknis ir māmiņām ērts un viegli izmantojams. Natural Motion tehnoloģija imitē mazuļa zīšanu un stimulē krūti, palīdzot pienam ātrāk plūst. Brīvi pielāgojiet sūknēšanas ritmu savām vajadzībām un piena plūsmai. Piemērots teju jebkurai sievietei.