Bēbīšu klubs: Mūsu pirmā pastaiga

Bēbīšu klubs: Mūsu pirmā pastaiga

17. Dec 2021, 04:20 Santa_BēbīšuKlubs Santa_BēbīšuKlubs

Kādu brīdi nācās pagaidīt no brīža, kad sastellējām savu jauno ratu komplektu un kad beidzot varējām to praktiski likt lietā. Ņemot vērā to, ka mazulis iznāca krietni aukstākā vidē nekā viņa ierastajā, tad nācās vēl drusku nogaidīt, pirms ilgākas iepazīstināšanas ar ārpasauli, dodoties pirmajā pastaigā. 

Mīnusi krītas, sniegs kūst. Krītošās sniega pārslas nomainījušas lietus lāses un skaisti sniegotā ainava nemaz vairs nav tāda, kā paris dienas atpakaļ. Ielas un ietves klāj mitrs šļūdonis, zem kā noslēpies ledus dažādās formās un izpildījumos, kas viltīgi tevi gaida un pasmejas katru reizi, kad esi par zemu to novērtējis, dažādās pozās nožaujoties slapjajā zampā. Tādās dienās, paskatoties pa logu, aiz žēluma suni negribas laist ārā, kur vēl pašam doties? Bet nē, tā ir mūsu iespēja. Jo ir pietiekami silts laiks mazulim un pietiekami skarbs, lai veiktu labu testu jaunajiem ratiem. Kā saka, ja dzīve tev piespēlē citronu, uztaisi no tā limonādi.

Mūsu izvēlētais ratu komplekts dizainiski ļoti skaistā tumši zilā krāsā, praktisks un viegls, savukārt, izdaudzinātā vācu kvalitāte uzliek papildus drošības ekspektācijas, kas mums jaunajiem vecākiem atstāj krietni mazāk raizes, pārvietojoties šādos laikapstākļos. Un tā ar vienu piegājienu un pāris vienkāršām manipulācijām viss nepieciešamais ir salikts mašīnā, lai dotos, uz kādu piemērotāku vietu pirmajai pastaigai. Vietu, kur nejaušība vai netīro un slideno ietvju dēļ, kas radušās kāda nolaidības pēc, nebūtu jāizšļūc uz ceļa braucamās daļās. 

Esam Mežaparkā. Protams, klimatiskā josla nav mainījusies un ledainā zampa ir arī šeit, taču augstāk minēto iemeslu dēļ vide ir drošāka un piemērotāka. Rati uz ledaini grubuļainās virsmas turas droši un stabili, vecākiem ir pie kā pieturēties un bēbītis čuč netraucēts, amortizācija laba. Bija arī vietas, kuras dēļ biezāka sniega segas bija grūtāk izbraucamas, bet, sabloķējot priekšējo riteņu pāri, bez liela apgrūtinājuma dodies tik tālāk, kā arī šo ratu modeli ir iespējams aprīkot ar slēpju pāri, ko pagaidām, ņemot vērā mūsu ikgadēji kailās ziemas, neesam iegādājušies, taču apsveram. Bet kopumā šie rati ir ļoti viegli vadāmi un manevrējami arī apgrūtinātā apvidū. 

Mēs kā rīdzinieki noteikti iesakām šo ratu firmu Cybex, kuru mēs paši savā īpašumā ieguvām no NordBaby Latvia tirdzniecības centrā Alfa, to apmeklējot klātienē. Brīnišķīga apkalpošana un liels preču klāsts, kas, manuprāt, apmierinās jebkura topošā vai jau esošā vecāka gaumi - nordbaby.com