Huggies® mitrās salvetes

Bērnu mitrās salvetes var izmantot vienmēr un visur: pastaigas laikā, bērnu dārzā, ceļojumā, poliklīnikas apmeklējuma laikā. Visur, kur nav ātras un tūlītējas piekļuves ūdenim. Tāpēc jaunajai māmiņai bez mitrajām salvetēm neiztikt. Bērnu mitrās salvetes ne tikai aizsargā, bet arī attīra mazuļa ādu, ļaujot tai izvairīties no apkārtējās vides kaitīgās ietekmes. Pie tam, tas ir lielisks veids, kā mazuli pieradināt pie tīrības. Un, lai bērni ar prieku lietotu mitrās salvetes, Huggies® piedāvā lielisku dizainu, skaistus iepakojumus, atšķirīgas mitrās salvetes ikviena mazuļa gaumei!

Huggies® mitrās salvetes ražotas no dabiskām* šķiedrām un šķidruma sastāvā ir līdz pat 99% ūdens, kas ļaus ne tikai lieliski tīrīt, bet arī labi uzsūkt mitrumu. Katra paciņa ir viegli atverama un aizverama. Salvetes ir klīniski pārbaudītas un nesatur parabēnus un alkoholu.

20160511130033-30213.jpg

Kuru veidu izvēlēsies Tu?

HUGGIES® Pure ar 99% tīra ūdens sastāvā

Salvetes nodrošina dabisku mazuļa ādas attīrīšanu. 65 % salvešu sastāvā ir dabiskas* šķiedras. Kokvilnai līdzīgais materiāls ļoti maigi atttīra jaundzimušā ādu! Šīs salvetes nesatur smaržvielas, alkoholu un citas ādu kairinošas piedevas.

Tāpēc Huggies® Pure būs lieliska izvēle pirmajam mazuļa pūriņam un īpaši piemērotas tieši jaundzimušo ikdienas apkopei. Gatavojoties uz dzemdībām, neaizmirsti tās ielikt līdzi dzemdību somā kopā ar pirmajām Huggies® Elite Soft autiņbiksītēm.

Mitrās salvetes sastāv no dabīgām, absorbējošām sķiedrām, kas nesatur alkoholu, fenoksietanolu un parabēnus, kā arī hipoalerģiski. Tās ir klīniski testētas un atzītas par ādai draudzīgām. 

HUGGIES® Soft Skin

Šīs salvetes unikālas padara salvešu īpašais sastāvs- Huggies® Soft Skin mitro salvešu sastāvā ir 65% bioloģiskas šķiedras, salvetēs ir 95% tīra ūdens.

Mitrās salvetes sastāv no dabīgām, absorbējošām sķiedrām, kas nesatur alkoholu, fenoksietanolu un parabēnus, kā arī hipoalerģiski. Tās ir klīniski testētas un atzītas par ādai draudzīgām. 

HUGGIES® Natural Care īpašai ādas kopšanai ar alveju un E vitamīnu

Huggies® Natural care ādas kopšanai ar alveju un E vitamīnu.

Huggies Natural care salvetes ir bagātinātas ar alveju un vitamīnu E - vielām, kas labi aizsargā un rūpējas par jutīgu ādu, tāpēc noderēs māmiņām, kuras īpaši vēlas pasargāt mazuļa ādu no apkārtējās vides nelabvēlīgās ietekmes.  Alveja jau gadu tūkstošiem ir lietots kā ārstniecības augs, kura sastāvā esošās aktīvās vielas tiek veiksmīgi izmantotas ādas kopšanā, jo rada pretiekaisuma efektu. Savukārt E vitamīns ir zināms kā spēcīgs antioksidants, kas pasargā ādas šūnas no ultravioletā starojuma un apkārtējās vides kaitīgās ietekmes.

Huggies® Natural care mitrajām salvetēm ir viegli reljefēta struktūra, kas nodrošina maigu un efektīvu mazuļa ādas attīrīšanu. Salvetēm piemītošais vieglais aromāts padarīs bērna ādu svaigi smaržojošu!

Izmanto Huggies® mitrās salvetes ar alveju bērna ikdienas aprūpē - rīta higiēnā un autiņbiksīšu zonas kopšanā!

Mitrās salvetes sastāv no dabīgām, absorbējošām sķiedrām, kas nesatur alkoholu, fenoksietanolu un parabēnus, kā arī hipoalerģiski. Tās ir klīniski testētas un atzītas par ādai draudzīgām. 

HUGGIES® All Over Clean ikdienas lietošanai

Mitrās salvetes Huggies@ All Over Clean attīra un atsvaidzina. Tām ir maigs svaiga gurķa aromāts. Mitrās salvetes sastāv no dabīgām, absorbējošām sķiedrām, kas nesatur alkoholu, fenoksietanolu un parabēnus, kā arī hipoalerģiski. Tās ir klīniski testētas un atzītas par ādai draudzīgām. 

Kas vēl tev jāzina par mitro salvešu izmantošanu?

• Pasargā mitrās salvetes no izžūšanas, katru reizi pēc to lietošanas, rūpīgi aizverot iepakojumu.

• Neuzglabā mitrās salvetes tiešos saules staros vai elektroierīču, sildītāju tuvumā.

• Neatstāj mitrās salvetes tur, kur tām viegli var piekļūt bērni vai mājdzīvnieki.

• Neizmanto mitrās salvetes, ja uz mazuļa ādas ir kādas iekaisuma pazīmes.

• Nemet mitrās salvetes tualetes podā, tās nešķīst, lai arī satur ļoti daudz ūdens.

• Neaizvieto ar mitrajām salvetēm ūdeni pilnībā!

20160511130033-30213.jpg