Huggies® DryNites

Slapināšana gultiņā reiz piemeklē katru bērnu. Tas ir pavisam normāli,ja mazais, kurš jau iet uz podiņa, tomēr kādreiz pieslapina gultiņu. Par nopietnāku problēmu varam runāt, ja bērnam nakts slapināšana ir regulāra un vecums, kurā gadās slapināšanas epizodes pārsniedz podiņmācības vecumu. Statistika rāda, ka ar nakts slapināšanu jeb enurēzi saskaras vismaz 1 no 8 bērniem vecumā no 4 līdz 10 gadiem!

Lielākoties bērni “izaug” no nakts slapināšanas un problēma izbeidzas pati no sevis.  Tomēr ir gadījumi, kad nakts slapināšana var liecināt arī par kādām saslimšanām, tāpēc neignorē šo problēmu un meklē speciālistu palīdzību.

20160511130333-97950.jpg

Kā bērnam ar nakts slapināšanu var palīdzēt īpašās, uzsūcošās DryNites® nakts biksītes? 

Uzsūcošās DryNites® atgādina biksītes un ir ērti pavelkamas zem pidžamas vai apakšveļas. Bērnam ir svarīgi justies droši un diskrēti, lai neviens neievērotu, ka viņš valkā uzsūcošas biksītes. Tāpēc šādu biksīšu dizainam jābūt maksimāli pietuvinātam apakšbiksītēm.

Ievērībai! DryNites® uzsūcošās biksītes ir paredzētas bērniem vecumā no 4 līdz 15 gadu vecumam un absorbē šķidrumu vairāk nekā parastās autiņbiksītes. Tas nozīmē, ka tās ir labs palīgs naktīs, kad bērnam notiek slapināšanas epizodes dziļā miega dēļ.

Bērni, kuri slapina gultiņā parasti naktī nejūt fizioloģisku vajadzību piecelties un doties uz tualeti - ciešā miega dēļ viņi nespēj kontrolēt urīnpūšļa darbību.

DryNites® ir uzsūcošas nakts biksītes, kas ne tikai pasargās gultiņu un palagus, bet arī palīdzēs tikt galā ar kauna sajūtu un bailēm par slapjo gultu:

  • DryNites® ir veidotas no mīkstiem un maigiem materiāliem, kas līdzīgi apakšveļai.
  • Tās ir plānakas par parastajām autiņbiksītēm un “nečab” zem apģērba. Tas ir svarīgi, jo bērns šajā vecumā (vecāks par 4 gadiem) parasti nevēlas, lai citi redzētu, ka viņš nēsā “autiņbiksītes kā mazulis”.
  • Elastīgās sānu maliņas ļaus bērnam justies tikpat komfortabli kā parastajās kokvilnas apakšbiksītēs.
  • Atšķirīgs dizains zēniem un meitenēm!

DryNites® puišiem

Mazākajiem puišiem iedvesmojošs supervaroņu nakts biksīšu dizains.

Lielie puiši novērtēs ekstrēmo sporta veidu dizainu tik diskrētajām un nemanāmajām nakts biksītēm.

DryNites® meitenēm

Iecienītāko animācijas filmiņu motīvi rotās 4 līdz 7 gadus veco meiteņu nakts biksītes.

Savukārt lielākām meitenēm- neitrāli meitenīgs dizains.

DryNites® pidžamas biksītes pieejamas divos dažādos izmēros gan puišiem, gan meitenēm! 

no 4 līdz 7 gadiem jeb no 17 līdz 30 kilogramiem

no 8 līdz 15 gadiem jeb no 27 līdz 57 kilogramiem

Meklē DryNites® lielākajos supermārketos vai pasūti internetā!

20160511130333-97950.jpg