VIDEO: Ko atradīsi Grūtniecības kalendārā?

11. Jul 2015, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Gaidības ir īpašs notikums ikvienas sievietes dzīvē un katra grūtniecība noris atšķirīgi. Šis ir laiks, kad topošās māmiņas interesē viss, kas ar mums notiek – kāpēc es jūtos šādi un ne citādāk, kā mazulītis puncītī attīstās – cik liels jau izaudzis, vai viņš mani dzird, jautājumu ir simtiem. Tāpēc mēs kā topošās māmiņas meklējam iespēju, kur uziet informāciju un kā rast atbildes uz saviem jautājumiem.

Tāpēc MāmiņuKluba interneta portālā maminuklubs.lv esam izveidojuši grūtniecības kalendārs, kuram ir iespēja sekot līdzi un uzzināt visu par mazulīša sajūtām un rast skaidrojumu tam kā jūtamies mēs pašas.

SEKO GRŪTNIECĪBAI NEDĒĻU PĒC NEDĒĻAS UN SKATIES VIDEO KATRU NEDĒĻU ŠEIT->>>

Māmiņu klubs ar prieku paziņo, ka visām topošajām māmiņām piedāvājam Grūtniecības kalendāru!

Ko atradīsi Grūtniecības kalendārā?

Grūtniecības ONLINE kalendārs ir pilnīgs informatīvs materiāls par grūtniecību sākot no pirmajām nedēļām beidzot ar 40.grūtniecības nedēļām.

Tajā atradīsi informāciju gan par gaidāmo mazuli, kas notiek ar viņu katru nedēļu, gan arī aktuālo informāciju par Tavā ķermenī notiekošajām pārmaiņām un izskaidrojumu,kāpēc nu nevari iemigt vai kāpēc vakaros kārojas tieši tos mazos skābētos gurķīšus.

Tāpat katras nedēļas Grūtniecības kalendārs ir papildināts ar izsmeļošo videopadomu, kur varēsi neklātienē satikties ar labākajiem speciālistiem, uzzināt viņu domas par aktuālo grūtniecības tēmu, kā arī apsolām emocionālus dzemdību kadrus, kur varēsi notraukt pa kādai aizkustinājuma asariņai.

Kā lietot Grūtniecības kalendāru?

Izvēlies pēdējo menstruāciju pirmās dienas datumu! Kad esi ievadījusi pēdējo menstruāciju pirmo dienu, vari izvēlēties- parādīt izvēlēto nedēļu vai saglabāt to savā profilā!

20131125120521-54214.jpg

Saglabā kalendāru savā profilā! Grūtniecības kalendārs būs pieejams kā reģistrētajiem, tā nereģistrētajiem biedriem, bet tikai reģistrētajiem biedriem būs tā unikālā iespēja saglabāt grūtniecības kalendāru savā profilā.

20131125120912-99091.jpg

Seko grūtniecības norisei katru reizi,kad ielogojies savā profilā! Kad būsi saglabājusi kalendāru savā profilā, katru reizi,kad ienāksi Grūtniecības kalendārā, saņemsi izsmeļošu informāciju par to,kas notiek aktuālajā nedēļā.

Saņem iknedēļas E-žurnālu savā e-pastā par visu aktuālo gaidību laikā! Visas grūtniecītes, kuras būs pieteikušās Grūtniecības kalendāram savā profilā, saņems arī iknedēļas vēstuli savā e-pastā par to,kas īsti notiek Tavā ķermenī, kā aug mazulītis un uzzināsi arī aktuālos ieteikumus videopadomā! 

 Mīļās topošās māmiņas, mēs solām arī pārsteigumus un īpašos piedāvājumus tieši jums! 

SEKO GRŪTNIECĪBAI NEDĒĻU PĒC NEDĒĻAS ŠEIT->>>

Sandija Māmiņu Klubs Sandija Māmiņu Klubs 14. Jan 2014, 10:44

Jau vairāk kā tūkstotis grūtnieču! Kas reģistrējušās kalendārā