Vecmāte atbild: Vai iepriekš var rezervēt pēcdzemdību palātu?

Vecmāte atbild: Vai iepriekš var rezervēt pēcdzemdību palātu?

03. Jul 2023, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Gatavojoties dzemdībām, ir tikai normāli, ka topošajai māmiņai rodas daudz jautājumu, jo sevišķi tad, ja tiek gaidīts pirmais bērniņš un viss ir nezināms. Tāpēc piedāvājam iespēju uzdot savu jautājumu Jūrmalas slimnīcas Dzemdību nodaļas vecākajai vecmātei Evitai Brigerei, lai saņemtu zinoša profesionāļa atbildi.

JAUTĀJUMS: Drīz gaidāmas dzemdības, bet negribu pēc dzemdībām uzturēties kopējā palātā ar citiem. Vai Jūrmalas slimnīcā visiem tiek nodrošinātas individuālas palātas? Varbūt tās ir jārezervē iepriekš, lai būtu garantija, ka mani un mazo nepieliks klāt pie citām jaunajām mammām kopējā palātā?

ATBILDE: Jūrmalas slimnīcas dzemdību nodaļā ir iespējams izvēlēties uzturēšanos atsevišķās jeb, tā saucamajās,  ģimenes palātās. Ir pieejamas arī plašākas, paaugstināta komforta palātas. Tas ir maksas pakalpojums. Iestājoties nodaļā, jums piedāvās tobrīd pieejamās palātas.  Palātas iepriekš rezervēt nevar, ja vien nav skaidri zināms stacionēšanās datums, kā tas, piemēram, ir plānveida ķeizargrieziena operācijas gadījumā. Tomēr par ģimenes palātu trūkumu raizēties nav pamata. Papildu drošībai varat iepriekš sazināties ar dzemdību nodaļu pa tālruni 67512957 un informēt par savu gaidāmo ierašanos.

Iespējams, arī tev ir kāds aktuāls jautājums, uz kuru vēlies saņemt atbildi no zinoša speciālista, lai rastu sirdsmieru?

Izmanto Māmiņu Kluba sniegto iespēju – uzdot jautājumu Jūrmalas slimnīcas Dzemdību nodaļas vecākajai vecmātei Evitai Brigerei!

Vecmāte atbildēs uz jautājumiem par:

  • Gatavošanos dzemdībām;
  • Dzemdību periodiem;
  • Dzemdību sāpēm un to atvieglošanu;
  • Elpošanas un atslābināšanās paņēmieniem dzemdībās;
  • Dzemdību pozām;
  • Partnera lomu dzemdībās;
  • Agrīno pēcdzemdību periodu;
  • Vēlīno pēcdzemdību periodu.

 

Lai saņemtu atbildi uz savu jautājumu, raksti to tepat komentāros!