Vajadzīgs padoms!:)

11. Mar, 01:10 Māmiņa Zanda Māmiņa Zanda

Labvakar foršās māmiņas. 

Versos pie Jums pec padoma un interese radusies. Ir tada lieta ka esmu 37 grutniecibas nedela un velejos jautat vai Jums ari ir bijis ta ka pie grutniecibas beigam paradijas tuska sakuma rokam un tagad kajam paradijas. Ko jus darijat lai mazinatos tuska un vai uztraukumam nav pamata un vai tas ir dabiski grutniecibas laika? 

Paldies būs jāpamēğina 😀

A ko tieši nozīmē teips? Es ja godīgi neesmu par to dzirdējusi. 😀

Maaminja Diaana Maaminja Diaana 11. Mar, 08:59

Kad biju aizgājusi uz Teipošanas nodarbību, tur mums pastāstīja, ka tūsku var mazināt arī ar teipu palīdzību 😀 pati nezinu, cik iedarbīgi, bet līdz šim teipi mūsu mājās ir daudz noderējuši (iesnu, sasitumu, sāpju gadījumos) 😀 varbūt ir vērts vairāk par šo painteresēties? 😉

Paldies liels par padomiem. Esmu ļoti pateicīga, jo es nekad nebiju iedomājusies ka mani piemeklēs nejaukā tūska, jo visu grūtniecību viss bija labi, bet tagad pie beigām parādījās un sajūtas ir ļoti nepatīkamas. Pat vakar un šodien kājas ar sāka pampt. Paldies Jums katrai par savu padomiņu ņemšu vērā. 😀

lauvinja lauvinja 11. Mar, 01:41

Samazini sāls daudzumu ēdienā, izvairies no desām, gatavām gaļām, pusfabrikātiem, daudz dzert ūdei vai tēju. VIens no ieteikumiem bija ēst biezpienu ar zaļumiem, bez sāls.

Es šķidrumu lietoju diezgan daudz. Un daktere teica ka tas esot dabiski pie grūtniecības beigām. Bet es vēlējos uzzināt kā vienkāršāk ir tikt galā ar tūsku.

mincenee mincenee 11. Mar, 08:37

Man no rītiem bija pietūkuši roku pirksti. Man palīdzēja mērcēšana vēsā ūdenī. Jaādzer daudz ūdens. Un drošības labad pakonsultējies arī ar savu ārstu.